Sayfa 546/555 İlkİlk ... 46446496536544545546547548 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 4,361 - 4,368 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1. Bu 12 üstünde ne var anlamadım kaç seanstir gidip gidip geri dönüyoruz

2.  Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Kredili işlemlerdeki karlılığı sınırlı negatif diyebiliriz, öncelikle karar ertelenmesi artabilir ikincisi konjuktur zaten zirvede bir daha böyle ters faiz BIST korelasyonu göremeyiz aracı kurumlar inanılmaz bir sermaye biriktirdi,Info ordan yapacağı kaybı ortak olacağı bankadan fazlasıyla çıkaracaktır
    Saygıdeğer ortağım 4-5 gündür info'nun açık kaynaklarda olan bütün finansal raporlarını, faaliyet raporlarını her şeyini didik didik araştırdım. Şu an info ile ilgili olan tek şüphem. Finansal yatırımlar kaleminde tuttuğu fonların hangisi olduğu. Bence çok çok önemli bir konu.

3. Açıp incelemedim fakat finansal yatırımlar kaleminde tutulan fonlar hdfgs şirketinin tuttuğu fonlarla aynı olabilir. Hdfgs bilançosunda bu fonları açıklıyor orası incelenip çıkarımlarda bulunulabilir

4.  Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    Saygıdeğer ortağım 4-5 gündür info'nun açık kaynaklarda olan bütün finansal raporlarını, faaliyet raporlarını her şeyini didik didik araştırdım. Şu an info ile ilgili olan tek şüphem. Finansal yatırımlar kaleminde tuttuğu fonların hangisi olduğu. Bence çok çok önemli bir konu.
    Onu cozersek evi arabayı sat durumuna gelebiliriz)

5.  Alıntı Originally Posted by Valentino71 Yazıyı Oku
    Açıp incelemedim fakat finansal yatırımlar kaleminde tutulan fonlar hdfgs şirketinin tuttuğu fonlarla aynı olabilir. Hdfgs bilançosunda bu fonları açıklıyor orası incelenip çıkarımlarda bulunulabilir
    Çok teşekkür ederim.

6. bence hisse geride kaldı guzel bir bilanço gelecegi aşikar artık hareket zamanı yaklaştı ...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

7. Yeni çeyreğe de eski çeyreğin önünde bir hacimle devam ediyoruz

8. Bugünkü hacim harika, yila iyi başladık. Şuan aklımdaki tek soru bu adamların yatırım faaliyetlerinden degerleme farki altındaki karın son çeyrekteki akıbeti... Acaba Kendi hisselerini fon altinda alabiliyorlar mi? Öyle bir şey olsa Info son çeyrekte berbat performans sergilemişti.

Sayfa 546/555 İlkİlk ... 46446496536544545546547548 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •