Sayfa 67/555 İlkİlk ... 1757656667686977117167 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 529 - 536 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    Hocam hesabınızda bir yanlışlık olabilir.Bendeki hesaba göre 2020 1.çeyrek viop hacimleri
    Ocak 16.025
    Şubat 13.767
    Mart 19.545
    Nisan 16.440
    1.çeyrek viop ortalaması 0.77 milyar yapıyor. Nisan viop ortalama da 0.78 çıkıyor bende. Diğer veriler bendede bu şekilde. viop komisyonları biste göre düşükse biste kayma pozitif yansıyabilir. Ama hacim değerleri 2.çeyrek artsada ilk çeyrek 64 gün iken 2.çeyrek 60 gündür burada 2.çeyrek bir handikap mevcut. Ytd

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sn. clastobar,

Rakamları tekrar kontrol ettim. Birinci çeyrek VIOP hacmini faaliyet raporundan aldım. Raporda 1.çeyrek VIOP hacmi 62.171.950.000 TL olarak kayda geçmiş. İlk çeyrek iş günü 64 olduğundan günlük ortalama hacim 0.97 milyar TL çıkıyor.

Nisan ayı için ise değeri borsaistanbul.com'dan aldım. Bildiğiniz gibi VIOP'ta pay, endeks, döviz, altın vadeliler ve ayrıca opsiyon borsaları var. Günlükte işin içine akşam seansı da giriyor. Aylık olarak bunların hepsinin toplamını açıklıyor borsaistanbul.com. Nisan ayı toplamı INFO için 22.000.627.159 TL olarak görünüyor. Nisan ayında VIOP'ta Yapı Kredi, İş ve Garanti'nin ardından işlem hacminde dördüncü sıradayız.

Benim verdiğim rakamlardaki tek eksik olan 21.05.2020 tarihli VIOP hacmi. 0.55 milyar TL'nin içinde opsiyonlar ve akşam seansı yok. Aslında hacim biraz daha fazla ama hepsine ayrı ayrı ulaşmak zor. Ay sonunda hepsinin toplamına ulaşabiliyoruz.
    Son düzenleme : mrhzr; 21-05-2020 saat: 06:53.

2.  Alıntı Originally Posted by mrhzr Yazıyı Oku
    Sn. clastobar,

Rakamları tekrar kontrol ettim. Birinci çeyrek VIOP hacmini faaliyet raporundan aldım. Raporda 1.çeyrek VIOP hacmi 62.171.950.000 TL olarak kayda geçmiş. İlk çeyrek iş günü 64 olduğundan günlük ortalama hacim 0.97 milyar TL çıkıyor.

Nisan ayı için ise değeri borsaistanbul.com'dan aldım. Bildiğiniz gibi VIOP'ta pay, endeks, döviz, altın vadeliler ve ayrıca opsiyon borsaları var. Günlükte işin içine akşam seansı da giriyor. Aylık olarak bunların hepsinin toplamını açıklıyor borsaistanbul.com. Nisan ayı toplamı INFO için 22.000.627.159 TL olarak görünüyor. Nisan ayında VIOP'ta Yapı Kredi, İş ve Garanti'nin ardından işlem hacminde dördüncü sıradayız.

Benim verdiğim rakamlardaki tek eksik olan 21.05.2020 tarihli VIOP hacmi. 0.55 milyar TL'nin içinde opsiyonlar ve akşam seansı yok. Aslında hacim biraz daha fazla ama hepsine ayrı ayrı ulaşmak zor. Ay sonunda hepsinin toplamına ulaşabiliyoruz.
    Hocam hesaplarınız doğrudur ben sadece viop rakamları ile bakmıştım. Aracı kurumlar virüs düşüşü önceki fiyatları geçti benim gördüğüm bir info hala epey aşağıda bu konuda ne düşünüyorsunuz. Sağolun Ytd

3. Glbmd 4 milyon kar açıkladı 2. Tavan bugün piyasa değeri bizden yüksek kar daha az geldi ama tavanda info ilk çeyrek geçen yıl toplamından fazla kar etti ama hala virüs öncesi fiyata bile gelemedi. Hayırlısı diyelim. Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    Hocam hesaplarınız doğrudur ben sadece viop rakamları ile bakmıştım. Aracı kurumlar virüs düşüşü önceki fiyatları geçti benim gördüğüm bir info hala epey aşağıda bu konuda ne düşünüyorsunuz. Sağolun Ytd

2020 ilk çeyrekte hisse başına düşen kar 0.34 TL. Bu yıl karlar bu seviyede devam ederse şu anki (7.03 TL) fiyatla sene sonu F/K oranı 5'e düşüyor. Yeni büyümeye başlamış bir şirketi ne kadar süre 5 F/K ile fiyatlamaya devam edebilirler bilmiyorum.

5. Bugün aracı kurumlar güzel sende bu sektörde olduğunu hatırla artık. Bir çeyrekte geçen yılın toplam karını geçtin eskiden de artıya geçiver Bi zahmet. Ytd

6. Instagram canlı yayınında zorla konuşturdunuz sayın clastobar, tebrik ederim

7. Bende yayini izledim genel muduru cok begendim cok dobra diger piyasa yorumculari gibi bir saat konusup hic bisey anlatmayan adamlardan degil gibi.
    Sayin clastobar saolsun zorla konusturttu muduru
    Fon sorusunu ben sordum.Dusunmuyoruz demesi uzdu beni .

8.  Alıntı Originally Posted by hasboy Yazıyı Oku
    Bende yayini izledim genel muduru cok begendim cok dobra diger piyasa yorumculari gibi bir saat konusup hic bisey anlatmayan adamlardan degil gibi.
    Sayin clastobar saolsun zorla konusturttu muduru
    Fon sorusunu ben sordum.Dusunmuyoruz demesi uzdu beni .
     Alıntı Originally Posted by Batakçı Yazıyı Oku
    Instagram canlı yayınında zorla konuşturdunuz sayın clastobar, tebrik ederim
    Mesajı aldık ama değil mi genel müdürü BloombergHT canlı yayınına çıkınca da izliyorum çok temiz ve sıcak kanlı birisi yinede bence beklediğimizi söyledi.Zaten ikiside var bende işler yolunda. Ytd

Sayfa 67/555 İlkİlk ... 1757656667686977117167 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •