Sayfa 295/555 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345395 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 2,353 - 2,360 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    Adamın dibi geldi Hoşgeldin abi..
    tarila bende info var zaten ama az rüçhan da matematik hesabı yüzde 10 hisse altına düşerse yüklü alıcı olurum.. Olmadı rüçhan dan sonra ama 1 sene vadeli yüzde 200 hedefim var... Siz bana bakmayın arkadaşlar ben uçuk kaçık hedefler söylerim inanmayın bana... Bölünme sonrası sığ olmaz tahta inşallah... Dün tarila yazmış 1 milyon cepte diye yahu sermayesi ne ki bunun bu kadar para kazanıyor)) matematik bilen alır unutur bu kağıdı... Hepsi bu kadar.. Tarila müthiş bir yatırımcısına bu yaşta tebrik ederim kardeşim...

2.  Alıntı Originally Posted by Keremece Yazıyı Oku
    tarila bende info var zaten ama az rüçhan da matematik hesabı yüzde 10 hisse altına düşerse yüklü alıcı olurum.. Olmadı rüçhan dan sonra ama 1 sene vadeli yüzde 200 hedefim var... Siz bana bakmayın arkadaşlar ben uçuk kaçık hedefler söylerim inanmayın bana... Bölünme sonrası sığ olmaz tahta inşallah... Dün tarila yazmış 1 milyon cepte diye yahu sermayesi ne ki bunun bu kadar para kazanıyor)) matematik bilen alır unutur bu kağıdı... Hepsi bu kadar.. Tarila müthiş bir yatırımcısına bu yaşta tebrik ederim kardeşim...
    A1 neden geldi herkes anladı heralde.. A1 in oyununa gelmeyin... Ben onun gibi alttan rüçhan kovalayacağım.. Ama A1 satanın malına saldırıyor info yatırımcısı bilinçlidir.... Kağıt zaten sığ eğer ana kağıt yükselirse rüçhan da yükselir... O yüzden ana kağıda destek atmak sizin açınızdan daha sağlıklı.. Umarım anlatabilmişimdir...

3.  Alıntı Originally Posted by Keremece Yazıyı Oku
    Çok teşekkür ederim abi Umarım seviniriz ki sevindiririz

Alıntı Originally Posted by Keremece Yazıyı Oku
    Vay Rlc ortak geliyorum az kaldı... Rüçhan pazarında hissedebilirsin benim geldiğimi... Olmadı rüçhan bitince... Ama yakında info yu da alıyorum markaja))
    İnanamıyorum! Keremece seninle işmen dışında bir kağıtta ortak olacağım! Gözlerim yaşardı desem yeridir. Bekliyorum ortak

5. Süreç nasıl işleyecek. Tarih belli mi, anlatabilecek tecrübeli arkadaşlar olursa, çok güzel olur.

AL SAT TUT YTD

6. Sn. Keremece son çeyrek gelen kar ortada, bedelli ile kasaya para girecek bu paradan sa para kazanılacak, şu ana kadar yapılan cari dönemdeki hacimleri de ortada. Ben hissede hedef vermeyi sevmem, kisada trade i de hisse bazlı pek yapmam ( viop onun için) ama bu kagit şu an bana göre epey ucuz, tabi ki duser cikar ne olur bilemeyiz.
     Alıntı Originally Posted by Keremece Yazıyı Oku
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Sn. Keremece son çeyrek gelen kar ortada, bedelli ile kasaya para girecek bu paradan sa para kazanılacak, şu ana kadar yapılan cari dönemdeki hacimleri de ortada. Ben hissede hedef vermeyi sevmem, kisada trade i de hisse bazlı pek yapmam ( viop onun için) ama bu kagit şu an bana göre epey ucuz, tabi ki duser cikar ne olur bilemeyiz.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hissede ki tek handikap bana göre, kurumsallık konusunda çok yeni olmaları... uzun vadede basarılı olmaları için yabancı sermaye çekme konusunda ve halka arz konusunda güven oluşturabilecek kurumsal kimlik kazanmaları lazım..

8. Bedelli açıklanmadı diye eksi yapar, açıklanır yine eksi yapar bu kadar karaktersiz bi spek başka hissede yok

Sayfa 295/555 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345395 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •