Sayfa 479/555 İlkİlk ... 379429469477478479480481489529 ... SonSon
Arama sonucu : 4435 madde; 3,825 - 3,832 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1. Aktif satıcı çok fazla
    Alıcılar tok alıcı
    Yüklü lot bulunca alıyorlar

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Satış yapan yönetim kurulu üyelerini tebrik ediyorum mahvettiler tam gazı almış giden hisseyi

3.  Alıntı Originally Posted by Berkshire Hathaway Yazıyı Oku
    Satış yapan yönetim kurulu üyelerini tebrik ediyorum mahvettiler tam gazı almış giden hisseyi
    Ya da kendileri yüksekten satmak için suni yükselttiler fiyatı..

4.  Alıntı Originally Posted by Berkshire Hathaway Yazıyı Oku
    Satış yapan yönetim kurulu üyelerini tebrik ediyorum mahvettiler tam gazı almış giden hisseyi
    O 3 milyon lotun tahtadan satıldığına inanıyor musunuz, o satış bir devirdi, piyasayı etkileyen bir işlem değildi.

5. Valla nnf son hız almaya devam ediyo..

6. İnfonun gelir kalemleri içinde komisyon ücretleri çok önemli bir yer tutuyor; bistte hacim yerlerde 2020 3.q ya geri döndü. Açılan hesaplar halka arz için açılıyor; hacim yapmıyorlar.

Bu böyle devam etmeyecektir;piyasa yapanlar da bir şekilde para kazanmalı. Bakalım neler olacak.

7.  Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    İnfonun gelir kalemleri içinde komisyon ücretleri çok önemli bir yer tutuyor; bistte hacim yerlerde 2020 3.q ya geri döndü. Açılan hesaplar halka arz için açılıyor; hacim yapmıyorlar.

Bu böyle devam etmeyecektir;piyasa yapanlar da bir şekilde para kazanmalı. Bakalım neler olacak.
    Ya kripto piyasası patlayacak millet ordan kaçıp biste dönecek, ya kriptolara da vergi gelecek bir miktar kişi biste dönecek. Bence info direk kendisi de kripto piyasasına girsin

8. NNF portföy raporu açıklandı

Petkm ve Vestl'den sonra %8,51'lik bir oranla INFO 3.sırayı almış.

Bu adamların bir bildiği olmasa bu kadar yüklenmezlerdi diye düşünüyorum...

Sayfa 479/555 İlkİlk ... 379429469477478479480481489529 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •