Sayfa 497/555 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547 ... SonSon
Arama sonucu : 4435 madde; 3,969 - 3,976 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by ecyat Yazıyı Oku
    NNF fonu bu kadar alım yaparak hisseyi yükseltemiyor ama fon yöneticisinin arkadaşının attığı twit taban mı yaptırıyor yani? Eğer olay bu şekildeyse gerçekten rezalet bir durum
    Ali beyi takip eden çok kişi var
    Paylaşım sonrası panik normal satışlar panik satışa dönüştü

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Fiyat zaten 3 aydır yokuş aşağı gidiyor. Bedelsiz, yurtdışı aracılık, destek, direnç vs. bana mısın demedi. Şirketin likidite sağlayıcılığı bıraktığı, endeksi tutan üç beş hisseye rağmen endeksin % -1.5 yaptığı günde böyle bir düşüş geldi. Bir süredir derinlik göremediğim için kim aldı sattı bilmiyorum ama Ali beyin yorumu belki katalizör olmuştur. Hele bir de silkelemeye istekli biri varsa tüm bunları fırsat bilip bir tekme de o vurmuştur. Diyeceğim zaten ortalık güllük gülistanlık değildi. 2ç bilanço hele bir gelsin.

3. Tabana yakın seviyelerde baya değişim oldu bugün. QNB satıcı İnfo alıcı gözüküyordu

4. İsmen'de devre kesici yedi bugun, hatta ismen infodan daha fazla dustu. Diger araci kurumlarda en az info kadar dustu. Onlari da mi Ali bey yapti ?
     Alıntı Originally Posted by gazistan Yazıyı Oku
    Ali beyi takip eden çok kişi var
    Paylaşım sonrası panik normal satışlar panik satışa dönüştü

Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Elimde info yok en başta onu belirteyim. Ali bey’e burada olumsuz yorum yapıldı dendiği için ne yazılmış diye okumaya geldim. Ama burada aşırı kötümser bir hava var. Temel olarak bakacaksak bu sene 100 milyon TL net kar gerçekçi hedef. (Bu seneden bahsetme gelecek seneden bahset denirse Ereğli bu seneki karını gelecek sene yapılabilecek mi.) Borsada ortam düzelse 10 F/K uçuk bir rakam olmaz, bu da 1 milyar TL piyasa değeri yapar. Ben bunun olacağını düşünüyorum. Çünkü halka arzlar devam edecek, borsa bir yerde yükselişe geçtiğinde komisyon gelirleri artacak, şu anda muhtemelen faiz gelirleri de iyi durumdadır. Olumsuz senaryoda hisse fiyatında sıkıntı olursa hdfgs’nin yapacağı en iyi yatırım info hissesini toplamak olur.

6. Valla Ali Bey falan bilmem, patronlar satarken NNF bu kağıdın 8 liradan alıcısıydı. O günden beri tepetaklak. Bu işte bir iş var şeffaflık yok. Ya fondaki yöneticiler de çarpıldı ya da organize bir hareket yapıldı.

7. Benim Ali beye çok saygım var
    Bilinçli yapılmış bir durum olduğunu ya da manipülasyon olduğunu düşünmüyorum
    Manipülasyon ve Ali beyi yanyana bile getirmem
    Ali Bey'in yatırım yaptığı sektörlere yatırım yapan ciddi bir kitlesi var
    Ali Bey'in tweet'i sonrası aracı kurumlara yatırım yapan kitle panikle satmaya başladı
    Bu da domino etkisi yarattı
    Dün ismen ve infoda yaşanan satışların altında yatan sebebin bu olduğunu düşünüyorum.
    Şunu da söylemeden geçemeyeceğim
    NNF fonunun 6 üstü ve 7 lerde alım yapması
    Kimse kusura bakmasın bu insider alıma girer
    Sonrasında patron satışı ve hissenin paraşütsüz düşüşü fonu yönetenlerin itibarına gölge düşürmüştür.
     Alıntı Originally Posted by hknslk33 Yazıyı Oku
    İsmen'de devre kesici yedi bugun, hatta ismen infodan daha fazla dustu. Diger araci kurumlarda en az info kadar dustu. Onlari da mi Ali bey yapti ?

Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by gazistan Yazıyı Oku
    Benim Ali beye çok saygım var
    Bilinçli yapılmış bir durum olduğunu ya da manipülasyon olduğunu düşünmüyorum
    Manipülasyon ve Ali beyi yanyana bile getirmem
    Ali Bey'in yatırım yaptığı sektörlere yatırım yapan ciddi bir kitlesi var
    Ali Bey'in tweet'i sonrası aracı kurumlara yatırım yapan kitle panikle satmaya başladı
    Bu da domino etkisi yarattı
    Dün ismen ve infoda yaşanan satışların altında yatan sebebin bu olduğunu düşünüyorum.
    Şunu da söylemeden geçemeyeceğim
    NNF fonunun 6 üstü ve 7 lerde alım yapması
    Kimse kusura bakmasın bu insider alıma girer
    Sonrasında patron satışı ve hissenin paraşütsüz düşüşü fonu yönetenlerin itibarına gölge düşürmüştür.

19 Mart sonrası daha çok düşen diğer hissemde ağırlık artırmak için elimdeki info’ları satmıştım. Aynı gün nnf info’da %5 sahipliği geçtiği için kap atmıştı. Sonra info ralli yaptı ve tekrardan 8’lere gitti. Ben bu yükselişten yararlanamadım ama nnf zor zamanda hisseye destek atmasa info’da bu satış şansı gelmezdi. O şansı hiç vermeyen hisseler var. Sattıktan sonra info’yu detaylı olarak izlemedim ama uzaktan benim gördüğüm bu.
    Son düzenleme : meteor78; 29-06-2021 saat: 14:21.

Sayfa 497/555 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •