Sayfa 788/876 İlkİlk ... 288688738778786787788789790798838 ... SonSon
Arama sonucu : 7001 madde; 6,297 - 6,304 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1. PASTACI nın İmalatı bu ...
    Başarılı bir yatırım, diğerlerinin öngörülerini tahmin etmekten geçer. "Keynes"
    Üç günlük dünyada değmez hiç bir şey kalp kırmaya/ dert etmeye. @borsa_tilkisi

2. Anca bu kadar tutabildim..

3.  Alıntı Originally Posted by borsa tilkisi Yazıyı Oku
    Anca bu kadar tutabildim..
    Rüzgara karşı i.......ymiş, yürek yemişsiniz galiba...

4. Başarılı bir yatırım, diğerlerinin öngörülerini tahmin etmekten geçer. "Keynes"

5.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Rüzgara karşı i.......ymiş, yürek yemişsiniz galiba...
    6.06- 30 Arası benden alan Amcalar asıl yürek yemiş.. Ben anca sıkışmış Amcanın malını ucuza almış gibi hissettim kendimi...
    Bazen g..t korkusu ile satanlara bakmak lazım.. Şu an kendini şanslı hissedebilirler ama zamanı gelince " Büzüklerin Efendiliğinin de kar etmediğini görürler"..

6. SON 1 Hafta TAKASBANK Verileri..

7. geçen hafa kademeleri doldurmadan hacimsiz hacimsiz çıkışından anlamıştım ama yinede ikili dip yaparsa geteğini yapacam yapamazsada kendi bilir

8.  Alıntı Originally Posted by borsa tilkisi Yazıyı Oku
    En çok düşenler İLK 20 ye de girdi ..
    bugünde aynıyız çok istikrarlıyız maşşallah her gün en çok düşene girebilme konusunda tebrikler erol

ASUS_T00J-D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 788/876 İlkİlk ... 288688738778786787788789790798838 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •