Special Days Image
Sayfa 11/23 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon
Arama sonucu : 182 madde; 81 - 88 arası.

Konu: the art of PALA II

japonlar hakkında fikrim yoktur sn. obsiwan, en son bir yakuza lideri yakalanmıştı bilgim onunla sınırlı. pariteyi soruyorsan onun kolayı var. mt4 yada mt5 sigtrader (liteforex) kuracaksın. orada lfx indexlerinden japon yenini bul. tek grafik aç ona göre trade et.
    bu arada gann fanatiklerine selamlar endex spot

2.  Alıntı Originally Posted by Obsiwan Yazıyı Oku
    teprik ederim opsiwan patron ... hörmetler.....teprik edip bi selam vereyim dedim. ...

3. vay vay vayyyy kimler gelmiş..hünkarumm bu kadar ayrılık olur mu yawf özlettin kendini..saygılar hürmet bizden hünkarum.. arka mahalle de cok aradık seni..buralardayız şincek..sık uğra..Sarıgızı sardın kafamıza devam ediyoz..bi sarıgız neowave alaydık senden biraz pivan alırdık paladan.. bekliyoz seni haa..

4. tahmindir kendi düşüncelerimdir..kendi poz ve sistemlerinize sadık kalınızz.

dynamic trader, olası sayım ve olası hedefler

sorumluluk kabul edilmez, sisteminize sadık kalınız.

3 nolu pivotu beğenmeyenler için düzeltme

pivotları seçlen swing boyutuna göre program atıyor, sayım programın

matriks expert advisor için pratik çözüm
    öncesi

sonrası

tekrar eden sinyalden kurtulmak için yapılması gereken,
    alış koşulu
    long:= .....;
    short := ....;
    switch:=If( long, 1, If( short, -1, PREV) ); switch = 1 AND Ref(switch <> 1, -1)
    satış koşulu
    long:= .....;
    short := ....;
    switch:=If( long, 1, If( short, -1, PREV) ); switch = -1 AND Ref(switch <> -1, -1)

buraya ne yazsak mehmet abi kafasına göre yayımlıyor başka forumda, bunu ne için yapıyor anlamadım gitti. oradan al buradan al twitter dan kes facebokk tan kopyala, bu nasıl forumculuk yahu. forumunuzda üye varsa vardır yoksa yoktur. izin aldınız mı yok, bilgi verdiniz mi yok, referans verdiniz mi nerden aldığınıza ilişkin yok, benim gönderilerimi yayımlamayın başka forumda. emeğe saygı lütfen.

Sayfa 11/23 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •