Sayfa 328/773 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378428 ... SonSon
Arama sonucu : 6182 madde; 2,617 - 2,624 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Bu Rus çocukları..
    İki kuruş için kiclarini yirtiyor..
    Zavallı spek

2. Bu saatten sonra bu ortamda bu hisseden 6 ay hiç birşey olmaz bu ortamı fırsat bilip daha da aşağı gider yatırım tavsiyesi değildir....

Borsa kıpkırmızı safkar yeşil biliyorum köprüden önce son çıkış yaklaşıyor..
    Dört çeşit insan vardır: Bilmeyen ve bilmediğini bilmeyen: O bir aptaldır uzak dur. Bilmeyen ve bilmediğini bilen: O basit bir insandır. Öğret. Bilen ve bildiğini bilmeyen: O uykudadır. Uyandır. Bilen ve bildiğini bilen: O akil insandır. Takip et.

4.  Alıntı Originally Posted by marinsea Yazıyı Oku
    Borsa kıpkırmızı safkar yeşil biliyorum köprüden önce son çıkış yaklaşıyor..
    ne demekk istediniz. safkar daha kotuye mi gidecek.

Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    ne demekk istediniz. safkar daha kotuye mi gidecek.
    2.15 3000 lot alışımda geldi şükür. Spek teşekkürler. Toplam 11.000 lot oldu. Açıkça sana dedim 2.09 a kadar alıcıyım param yettiğince
    Dört çeşit insan vardır: Bilmeyen ve bilmediğini bilmeyen: O bir aptaldır uzak dur. Bilmeyen ve bilmediğini bilen: O basit bir insandır. Öğret. Bilen ve bildiğini bilmeyen: O uykudadır. Uyandır. Bilen ve bildiğini bilen: O akil insandır. Takip et.

6. Gel bakalım kademeli 25 bin lot daha alacak para hazırladım.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Yabancılar dolar almak için bistte satışa geçti. İki yıllık faizler %20 geçti swap faizi %1000 vayyy be. Eeee bu iş böyledir sen adamlara tl vermezsen adamlarda turk piyasasındaki diğer yatırımlarından çıkıp dolarını alıp gider.

8.  Alıntı Originally Posted by marinsea Yazıyı Oku
    Yabancılar dolar almak için bistte satışa geçti. İki yıllık faizler %20 geçti swap faizi %1000 vayyy be. Eeee bu iş böyledir sen adamlara tl vermezsen adamlarda turk piyasasındaki diğer yatırımlarından çıkıp dolarını alıp gider.
    Safkar sağlam duruyor....mu :D

Sayfa 328/773 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378428 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •