Sayfa 231/773 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331731 ... SonSon
Arama sonucu : 6181 madde; 1,841 - 1,848 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. cok guzel fiyatlara cikacaktir.ama bizler sabredip o gunleri gorebilecek miyiz bilemem.ilk 5 tl yi gordugunde trenden atlariz gibime geliyor.

2. anlasilan dunku kap haberi "HİC" edilmis

3. bugun safkara ortak olusumun 1. yil donumu.sirkete ve yatirimcisina bol ve hayirli kazanclar dilerim.

4. Yerli otonun 5 yiğidinden biri bmc mi?
    Gip ten ne zaman çıkacak?
    Dijicool ün neden tamamını aldı?
    Teksav savunma sanayi ihalesi alır mı?
    Son aldığı ihale euro bazında mı
    hayırlı geceler.
    Son düzenleme : fener1907; 18-01-2019 saat: 23:18.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by fener1907 Yazıyı Oku
    Yerli otonun 5 yiğidinden biri bmc mi?
    Gip ten ne zaman çıkacak?
    Dijicool ün neden tamamını aldı?
    Teksav savunma sanayi ihalesi alır mı?
    Son aldığı ihale euro bazında mı?
    Selamlar malınıza sahip çıkın
    kısacılar terketsin
    hayırlı geceler.
    1. evet bmc babayigitlerden
    2.A grubu hisse senedi: Fiili
    dolaşımdaki pay değeri 30 milyon TL ve üzeri
    B grubu hisse senedi: Fiili dolaşımdaki pay değeri 10 milyon TL ile 30 milyon TL arasında olan,
    C grubu hisse senedi: Fiili dolaşımdaki pay değeri 10 milyon TL’nin altındaki hisse senedidir.
    3.hedef cok buyuk sanirim
    4.Safkar'dan önce bir savunma sanayi şirketi olan Teksav'ın da çoğunluk hssesini aldıklarını anlatan Merttürk, şöyle devam etti:
    "Şimdi Pakistan ordusundaki 1500 tanka yangın önleyici sistemler takacağız. İhalesini aldık ve 70 milyon dolarlık bu projenin süresi 5 yıl olacak. Ayrıca uzaktan kumandali tahrip sistemleri konusunda çalışmalar var. Sivil proje olarak da yaşlıların düşüp kalça kırmasını engelleyecek bir elektronik etek üzerinde çalışıyoruz."

Kriz yatırımlarının artık bittiğini söyleyen Merttürk, bundan sonra mevcut şirketleri büyütmeye odaklanacaklarını belirtti.
    5. evet 300 otobus icin 1.4 milyon euro.

YİĞİT BMC

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/t...edi_ki....html

Bay Ethem SANCAK anlatıyor:

Liderimiz bana dedi ki; Sen o otomotiv şirketinin altından kalkabilir misin? Valla ne emrederseniz onu yaparım. Ama buna gücüm yetmeyebilir. Elimdeki varidatım bu. Savunma sanayine girmek o gün için bir macera. Ben de eski bir sosyalist yeni bir Müslüman olarak kardeşlerim arasında adil bölüşmüştüm serveti. 16’da bir parçası kalmıştı.

Dedim; Bu para var. Bununla alınabiliyorsa ihaleye gireyim. Ama diyelim ki aldım. Bunu emrettiğiniz gibi güçlü bir sanayi şirketi haline getirebilmem için güçlü bir fon olması lazım arkamda. Ne yaparız’ dedi. Sizin büyük ferasetinizle Arapların onurlu bir bölümünü kendine getirttiniz. Katar la neredeyse tek millet iki devlet haline geldik. Allah da gani gani para vermiş Katar a. Emir de sizi kırmaz. Katar devletini ve silahlı kuvvetlerini bana ortak ederseniz bu işin altından kalkarız. Sağ olsun sayın Emir i aradı o da kırmadı. BMC’nin yüzde 50 eksi birini Katar ordusuna sattım. Tek başına yapmak istemiyordum. Benim gibi deli bir Laz ortak da önerdi bana Sayın Cumhurbaşkanım. Onu da yanıma aldım; Talip Öztürk, eşit bölüştük.

10 Puanlık final soru: BMC gerçekte HANGİ HOLDİNGİN?

Rekabete dayalı Serbest piyasa ekonomisi mi dediniz.

Piyasa hiçbir zaman liberal fantezide olduğu gibi rekabetçi değildi. Büyük balık küçük balığı hep yutuyordu ve bunu sadece piyasa işleyişi ile de yapmıyordu. Ancak artık kapitalizmin piyasaya da ihtiyacı kalmadı; bütün varlıklar, sanayiler, iş kolları belli tekellerin kontrolünde

Hepsi birbirine kazık atmaya çalışan, küçük çıkarlar peşinde her şeyi feda eden, birbirine sürekli yalanlar söyleyen, bu yalanlara inanmış görünen, birbirine çıkarla tutunmuş bir kurnazlar toplumunun geleceği olacağını düşünmek fazla iyimserlik olur.

7.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    1. evet bmc babayigitlerden
    2.A grubu hisse senedi: Fiili
    dolaşımdaki pay değeri 30 milyon TL ve üzeri
    B grubu hisse senedi: Fiili dolaşımdaki pay değeri 10 milyon TL ile 30 milyon TL arasında olan,
    C grubu hisse senedi: Fiili dolaşımdaki pay değeri 10 milyon TL’nin altındaki hisse senedidir.
    3.hedef cok buyuk sanirim
    4.Safkar'dan önce bir savunma sanayi şirketi olan Teksav'ın da çoğunluk hssesini aldıklarını anlatan Merttürk, şöyle devam etti:
    "Şimdi Pakistan ordusundaki 1500 tanka yangın önleyici sistemler takacağız. İhalesini aldık ve 70 milyon dolarlık bu projenin süresi 5 yıl olacak. Ayrıca uzaktan kumandali tahrip sistemleri konusunda çalışmalar var. Sivil proje olarak da yaşlıların düşüp kalça kırmasını engelleyecek bir elektronik etek üzerinde çalışıyoruz."

Kriz yatırımlarının artık bittiğini söyleyen Merttürk, bundan sonra mevcut şirketleri büyütmeye odaklanacaklarını belirtti.
    5. evet 300 otobus icin 1.4 milyon euro.
    cevaplar için teşekür ederim. borsada zengin olmak bebek şirketi tespit edip o malda yatmakla olur.))
    tahminim fiili dolaşımdaki mal her geçen gün azalacak.Bmc yerli otonun klima işini alır mı alırsa kime verir acaba.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

8. Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Sayfa 231/773 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331731 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •