Sayfa 187/773 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287687 ... SonSon
Arama sonucu : 6182 madde; 1,489 - 1,496 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Kurtaran-3 Yazıyı Oku
    Bende zararı göze alıp 2,04 ten sattım geri gelirse tekrar alabilirim Akşamları bloombergi seyrediyorum kafam tam çorba oldu o sebepten sattım .Yok kredi notu,enflasyon,kurlar,iblid,dış borçlar ,trump daha neler neler hiç mi olumlu bir haber olmaz.Hergün aksiyon
    evet cok haklisin ama o haberleri taksaydi suab 1.60 lara cekilirdi demekki yukseltmek isteyince hicbirseyin onemi yok cikiyor iste.bakalim buyuklerimiz bize neyi layik gormus

2. Çok doğru fakat 93 bin endekste hisselerin %80 i yarı fiyattan işlem görüyor. devlet bankaları halk ,vakıf yarı fiyatının altında işlem görüyor. Safkar ayrı bir kağıt durumu ve speği farklı satma sebebim
    Safkar ve piyasalar yordu beni

3.  Alıntı Originally Posted by Kurtaran-3 Yazıyı Oku
    Çok doğru fakat 93 bin endekste hisselerin %80 i yarı fiyattan işlem görüyor. devlet bankaları halk ,vakıf yarı fiyatının altında işlem görüyor. Safkar ayrı bir kağıt durumu ve speği farklı satma sebebim
    Safkar ve piyasalar yordu beni
    tek tesellim ilk 5 kurumda yaklasik 7 milyon lot var onlar iyi ekmek yemeden birakmazlar.her ne kadar olumsuz ic dis piyasada dahi geri cekilme olmadan kucuk kucuk ilerliyor.sanirim orta vadede bir patlama olacaktir

4. sıkılanlari satma surecine sokup biraz daha toplama asamasina gecildi .bazilari duzeltme diyor buna. 6 aylik ve yillik grafikte yukselis devam edecek gibi duruyor. ytd.zaten cok bilseydim zamaninda stoploss koyardim.
    birkac arkadasim matriks satin almis birkac seans inceleme firsatim oldu.anladimki benim gibiler alim satimi karambolden yapiyormus.resmen yem olmusuz buyuk baliklara.

5.  Alıntı Originally Posted by grand2023 Yazıyı Oku
    Hızlı trenden inmissin.
    Hayırlı olsun
    Allah bereket versin. safkr den fena para kazanmadım. trenden inmekten ziyade geri gelirse tekrar alırım niyetine verdim. ama gidersede üzülmem İnşallahda giderde zararda olanlar kurtarırlar. tüm içtenliğimle kalbimle dilerim. Başka hissemi yok bir başkasına bakarız. az çok demeden karı gördünmü satacaksın. hedef de hata yaptım zaten. emilgudea tekrar almayacağım dediği halde 2.04 verdiklerime 1.74 de tekrar yapıştım. şimdi 1.31 oldu üstelik bedelli açıkladı namussuzlar. güya çok iyide bilanço açıklamıştı. o yüzden hiç olmazsa burada aldığımı tekrar iade etmeyeyim diye

6. Sn sirius-b hangi hisse bu 1,31 olan ve bedelsiz açıklayan acaba

7. Sürmene Kalesi Seyir Terası

Sürmene tarihi yerler listemizin başında gelen Sürmene Kalesi’ni panoramik olarak görmenizi sağlayacak seyir terasını da ziyaret etmeyi unutmayın. Sürmene Orta Mahalle’de bulunan Cam Seyir Terası Projesi hayata geçti ve Sürmene’nin muhteşem güzelliğini ayaklarınızın altına serecek.

Cumbalı Sürmene Evleri

Sürmene gezi programımızda Kuzey Anadolu İslâm-Türk Mesken Mimarisinin en güzel örneklerinden olan cumbalı Sürmene evlerini de bayılacaksınız. Denize bakan tarafları sizleri geçmiş zamanlara götürecek. Mutlaka görün!

Memişoğlu Konağı

Sürmene ilçesinin 4 km doğusunda Balıklı mevkiinde yer alan Memişoğlu Konağı,*Sürmene’de gezilecek yerler*arasındadır. İki katlı kademeli cepheli büyük bölümü taştan inşa edilmiş geniş saçaklı bir yapıdır. 18. yüzyılda yapıldığı sanılan binanın üst katındaki batı odasının ortasında bir mil etrafında dönebilen bir parça vardır. Sürmene tarihi yerler içinde en ünlülerden biridir.

8. Ne dönüyor kapanışta acaba 7 kademe marj açıldı ve 1,91 e kadar verdi ve kapattı

Sayfa 187/773 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287687 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •