Sayfa 313/717 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 2,497 - 2,504 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Ordinaryus Yazıyı Oku
    Bu İhlas Haber Ajansının halka arzı ne zaman gerçekleşecek acaba arkadaşlar yatırımcı ilişkileri bilgi veriyor mu bu konuda? Hareket getireceğini düşünüyorum ihyayda bu haberin ama uzun zaman oldu hiçbir haber yok.
    Küfrüm edebimi aştı diye bir mısra vardır şiirde. Bende hergün bol küfürlü mısralar yazıyorum bu hisselerde. İha dediler aylar oldu resmi başvuru haberi yok ortada. İhevada taglig isimli bir şirketle ilgili kap açıklaması yollandı hala ses yok.
    Hepimizi bıktırdılar .
    Yatırım tavsiyesi değildir
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

2. Arkadaşlar sabır

Takaslarda hisse toplanıyor hergün yüksek işlem hacmine rağmen yüzde 95 si sağ cep sol cep her akşam son dakikada bir alt kademeden kapatıyor moral bozmak ićin hisse gidecek ama spek istediği lotlari toplayınca

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
    Bu haber burda olmazsa ayıp olur bence.

.............................................
    Bağlı ortaklığımız İhlas Haber Ajansı A.Ş. halka açılma çalışmaları çerçevesinde Sermaye Piyasası mevzuatına uyum kapsamında esas sözleşme değişiklik metninin onayı için 23.12.2020 tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu'na başvuruda bulunduğunu Şirketimize bildirmiştir.

Kamuoyunu bilgilerine sunulur.
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

4. Batmassan A,,,,........ Hatırım Kalır

11 yıla Yaklaştı elimde olalı 2.12 den Aldım Zarar 550 bin

Batarsan bat satmıyorum ve Satmayaçağım

İstersen tuvalet kağıdı ol satmıyorum

İstediğin kadar düş

5.  Alıntı Originally Posted by Karaşimşek1 Yazıyı Oku
    Batmassan A,,,,........ Hatırım Kalır

11 yıla Yaklaştı elimde olalı 2.12 den Aldım Zarar 550 bin

Batarsan bat satmıyorum ve Satmayaçağım

İstersen tuvalet kağıdı ol satmıyorum

İstediğin kadar düş
    1.863 gözüküyor tarihi zirvesi o da yeni arz olduğu zaman,siz nasıl 2.12 maliyetli bekliyorsunuz onu anlamadım.

6.  Alıntı Originally Posted by Ordinaryus Yazıyı Oku
    1.863 gözüküyor tarihi zirvesi o da yeni arz olduğu zaman,siz nasıl 2.12 maliyetli bekliyorsunuz onu anlamadım.
    Halka azdan iki gün sonra ben 2.12 Aldıktan sonra 2.24 gördüğü gibi kapanışta 1.91 den kapandı

Gele gele 0.18 kadar geldi şu an port vöyde ortalama olarak 1.16 gösteriyor

Hemde sanene yoksa sendemi amarikancılardansın

Anlaşılan Muconun Silah Şörlerindensin

Ai . Sat. Tut. Tavsiyesi .değildir

Alıntı Originally Posted by Ordinaryus Yazıyı Oku
    Hisse 2 ay önce bedelli yaptı, o yüzden tepe fiyat düşük görünüyor.
    Easy come easy go

8. Borsa endeksi rekorlar kırıyor son bir yılda borsa şirketlerinin yarısından fazlası zirvelerini tazeledi bunun gözü hala aşağıda.
    Tabi sen de haklısın kan emici müCo nasılsa bedelliyi yaptın paraları topladın şimdilik yatırımcılar ile işin bitti. yok böyle bir zulüm....

Bu arada müCo boş durmadı ve gazete ile holding de bedelli yapma kararı aldı. Holding dün itibari ile spk ya başvuruyu yaptı. Gazete henüz başvuruyu yapmadı. Gazete sermayesini %344,44444 oranında artırarak 800 milyon TL ye çıkarmak için Y.K. kararı aldı yani 620 milyon TL arttıracak gazeteyi satsanız o kadar eder mi? Gazetenin son bilançoda ki defter değeri (öz sermayesi) 250 milyon, toplam varlıkları 320 milyon civarındaydı. Bedelli yapacağı tutara 2 tane ihgzt kurulur.

Neyse asıl meseleye gelelim. Gazetenin yaklaşık %49 luk payları ihyay ın elinde ve ihyay gazetenin bedellisine katılır ise payına düşen tutar yaklaşık 302 milyon TL. İhyay ın kendisi açtı zaten o yüzden bedelli yaptı yoksa bedelliden gelen parayı bu yolla gazeteye mi aktaracak.

Holding ise %89,77732 oranında yaklaşık 710 milyon TL sermaye artışı yapacak. Dün fon kullanım raporunu okudum. Gayrimenkulün bedellilerin de ki hikayeler ile hep aynı cek, cak.... Son iki yıldır en ufak yeni bir faaliyet olmadı ama bedelliler ile şirketleri yeniden kuracak paralar toplandı.
    ALLAH senin gibi Dinimizi ticaretinde menfaatlerinde bir araç gibi kullanmaya çalışanlara fırsat vermesin....

Yatırım tavsiyesi içermez...

Sayfa 313/717 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •