Sayfa 451/774 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551 ... SonSon
Arama sonucu : 6189 madde; 3,601 - 3,608 arası.

Konu: Referandumda Neden EVET

1.  Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    İSTİKRAR: Yeni sistemle kalıcı istikrara kurumsal garanti verilecek. Son 15 yılda ülkede istikrar sağlandı ama bu kalıcı değil, bu partiye ve kişiye bağlı bir istikrardı. Yeni sistemle bunu garanti altına alıyoruz, kalıcı hale getiriyoruz. Halkımız buna 'evet' diyecektir.

ETKİLİ İDARE: Vatandaş hızlı işleyen bir idareye, bürokrasiye 'evet' diyecek. Daha az bürokrasi, daha hızlı büyümeye 'evet' diyecek. Kararnamelerle hızlı düzenleme imkânı olacak.

VESAYETE SON VERİLECEK: Bunun tasfiye süreci tamamlanacak. Meclis'in doğrudan belirlenmesi ile milli irade güç kazanacak. Cumhurbaşkanlığı milletin makamı olarak tescillenmiş olacak. Vatandaş yüzde 69'la "ben seçeceğim cumhurbaşkanını" dedi. Eksik kaldı. Eksik unsurları tamamlayıp bu süreci bitirmiş olacağız. Güçlü yasama, güçlü icraat.

REFAH: Ekonomide olduğu gibi güvenlik politikalarında da hız katacak. Terörle mücadele, huzura güç verecek. Kurumsal yenilenmeyle bu sürece katkıda bulunacak. Refah seviyesi yükselecek.

MECLİS: Meclisimizin ve milletvekillerimizin güç kazandığı bir sistem olacak. Yasama yetkisi artık Meclis'te. Hükümetler tasarı gönderemeyecek. Kanunlarla ilgili her şey Meclis kontrolünde olacak. Meclis ilk defa HSKY'ya üye seçecek. Hem Cumhurbaşkanı hem de Meclis'e seçimleri yenileme imkânı verilecek. Halkın temsil gücü artacak.

BİRLİK-HUZUR: Birlik ve huzur pekişecek. Seçimi kazanmak için yüzde 50'nin oyu gerekiyor. Merkez siyaset güçlenecek. Devlet değil milletin merkezi güçlenecek. Siyasetçiler kendilerini farklı kesimlere açılmak zorunda hissedecek. Siyasette uzlaşma, diyalog kültürü gelişecek.

GÜÇ KATACAK: Sadece içerde değil, dışarıda da TÜRKİYE'YE GÜÇ KATACAK Fırtınalı bir dönemden geçiyoruz. Bölgemizde sınırların yeniden masaya koyulduğu bir dönemden geçiyoruz. Bu fırtınalı dönemden en az hasarla çıkmamız için güçlü bir devlete sahip olmamız gerekiyor.
    karşılık gelen anayasa maddelerini de yazsaydın......

soracak kimsen de yok !

anayasa teklifinin yazanı belli değil !
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2.  Alıntı Originally Posted by ikare Yazıyı Oku
    Düne kadar ABD'ye atıp tutanlar ABD ile birlikte Suriye'de müslüman öldürmeye hazırız demişler...
    Allah fırsat vermesin...

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kuşlaramı söylemişler yukarda iddaa ettiğin sözün videosunu koymazsan yalancısın düzenbazsın üç kağıtcı fırıldaksın

https://www.youtube.com/watch?v=OorQ6BN_1G8
    levent kırca güzel anlatmış eveti

4. Yalanla dolanla insanları hayır a inandıramazsınız. İftiracılıkla sahtekarlıkla olsaydı bu işler perinçek gibi adamlar tek başına iktidar olurlardı.....

5.  Alıntı Originally Posted by Omaha Yazıyı Oku
    Kuşlaramı söylemişler yukarda iddaa ettiğin sözün videosunu koymazsan yalancısın düzenbazsın üç kağıtcı fırıldaksın
    Nerede yaşıyorsunuz sizler yav.
    CB haberlerde abede bombalamış ama yetmez dedi duymadınızmı.

Alıntı Originally Posted by Omaha Yazıyı Oku
    Yalanla dolanla insanları hayır a inandıramazsınız. İftiracılıkla sahtekarlıkla olsaydı bu işler perinçek gibi adamlar tek başına iktidar olurlardı.....

Yazdıklarımdan ve yorum yaptıklarımdan trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.YAZILARIM VE YORUMLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

6.  Alıntı Originally Posted by Omaha Yazıyı Oku
    Kıvırma şimdi video nerde? Fetöcülerin yazdıklarını paylaşmakla olmaz bu işler biraz yaratıcı ol
    Sputnik mi fetöcü???
    Ya seni engelledim. Hala ordan burdan türlü hile ile mesaj yazıyorsun bana.
    Azıcık okuma kapasiten olsa haberi açar bakarsın. Kaynak neresiymis diye.
    Ben sana videosu var demedim. Haberin kaynağını verdim.
    Tutturmuş bir video da video...
    Ben de sana soruyorum o zaman "baba" dediğin kişinin baban olduğuna emin misin. Videosu var mı?
    😂😂😂😆😆😁
    Yürü git şimdi.

7. Ya paylaştığınız yazının arkasında durun yada
    Özür dilemekte erdemliktir çıkın özür dileyin yanlış yaptık deyin iftira attık deyin ama nerdeeeeee.....

8.  Alıntı Originally Posted by ikare Yazıyı Oku
    Sputnik mi fetöcü???
    Ya seni engelledim. Hala ordan burdan türlü hile ile mesaj yazıyorsun bana.
    Azıcık okuma kapasiten olsa haberi açar bakarsın. Kaynak neresiymis diye.
    Ben sana videosu var demedim. Haberin kaynağını verdim.
    Tutturmuş bir video da video...
    Ben de sana soruyorum o zaman "baba" dediğin kişinin baban olduğuna emin misin. Videosu var mı?
    ������������
    Yürü git şimdi.

Erkekliğin %90 nı kaçmaktır demiş kim demişse bizede arkadan ense traşına bakmak düşer

Sayfa 451/774 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •