Sayfa 116/179 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166 ... SonSon
Arama sonucu : 1431 madde; 921 - 928 arası.

Konu: ANSGR - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi

Anadolu sigorta güçlü kapattı seansı yoluna devam ediyor bence sıkıntı yok ytd.
    Keyif almak gerekir bugün iyiydi anadolu sigorta bence evladiyelik hisse diğer sektörlerden daha avantajlı ytd.

İsrail savaşına şifonu çekmeyi unutmayalım bitti.Borsa kendi halinde işler yolunda ytd.

İsrail şöyle bir ülke düşünün kızlar zorunlu askerlik yapıyor.Teknoloji yardımı alıyor amerika dan fakat istediği kadar en iyi teknolojiyi kullansın önemli değil bulunduğu coğrafyada sadece ülkedir caydırıcı güç değildir İsrail ordusu aynısı komşumuz Yunanistan içinde geçerli gerçekler bunlar.

Ülkeler şöyle ayrılır caydırıcı güç,bölgesel güç ve süper güç dünya şuanda sadece Amerikanın süper güç olduğu dönemi yaşıyor o yüzden diğer coğrafyalarda adalet oluşmuyor eğer şuanda dünyada 2 yada 3 süper güç ülkesi olsaydı dünya daha adaletli olurdu Çin ve Rusya sadece bölgesel güç süper güç değiller dünya tek kutuplu amerikanın sıkıntısını yaşıyor ekonomileri bozuk ve bozulmaya devam ediyor amerikanın.gerçek olan farklı coğrafyalarda kurduğu amerikan üsleridir tek kutuplu dünyada sadece amerika var.
    Keşke 200 yıl önce yaşasaydım fakat kader bu dönemde yaşamak varmış.

Anadolu sigorta 12 aylık zirvesi 62,20 kısada yeni zirvesini görmesini bekliyorum ytd.

Anadolu sigortada yeni zirve beklentimi koruyorum bugün düşüş yaşaması önemli değil daha net olsun 50 civarları diptir daha altı yok bitti 12 aylık zirvesi 62,20 ytd.

Önemli olan XSGRT endeksi borsanın ne yaptığı önemli değil ytd.

İsrail devletini yönetenler asırlar boyunca atalarından bugüne tarih boyunca 1 tane devlet kuramamış topluluktur İsrail devletinin nasıl kurulduğunu tüm dünya biliyor millet ve ulus kavramının olmadığı ABD oluşturduğu yapay devlettir.
    İsrail devleti insanlık suçu işlemeye devam ediyor daha kötüsü birleşmiş milletler sadece izlemeye devam ediyor.

Sayfa 116/179 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •