Sayfa 73/180 İlkİlk ... 2363717273747583123173 ... SonSon
Arama sonucu : 1433 madde; 577 - 584 arası.

Konu: ANSGR - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi

Duhul
    Dec 2020
    İkamet
    İstanbul,Üsküdar
    Gönderi
    143
     Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Ben katılmamaktayım ülke şartlarında ne varmış? Arkanda iş grubu.Bu ortamı kullanmayanlar gitsin kumda oynasın....

Ya da bu yazıları yazanların tahtada dönenlerden ya da iş grubu tahtalarında dönen dolaplardan zerre haberi yok demek ki.
    Ülke şartlarını akgrt bilançosunda görebilirsiniz, hazırlıksız yakalanırsan sonuç ortada . Bir de ansgr ilk çeyrek kârı 146 mio Tl değil mi? Neden 197 mio Tl şeklinde raporlanmış iş yatırımda ?

2.  Alıntı Originally Posted by baycokbilmis Yazıyı Oku
    Ülke şartlarını akgrt bilançosunda görebilirsiniz, hazırlıksız yakalanırsan sonuç ortada . Bir de ansgr ilk çeyrek kârı 146 mio Tl değil mi? Neden 197 mio Tl şeklinde raporlanmış iş yatırımda ?
    Yakalanmasın işleri ne? AGESA yı kim yönetiyor. Hepsi dalga dümen ülkenin durumu ile de zerre alakası yok.

Malı vermişlerdir öyle yönetirler alınca farklı yönetirler olur biter...

Ben ülkede durum güllük gülistanlık demiyorum ama bu hisselerde dönen dümen başka Ülkenin durumu ile de zerre alakası yok.Yeter ki canları istesin.

Bak 6,5 de mln lotu çizen nerede mesela bugün?Almaz 7 de alır. Ben sadece yapılanı yemiyorum naifçe yazıyorum yapan okusun buraları diye...
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3. hem sene sonu bilançosu hem de 1 ç bilançosu beklenti üstü gelmesine rağmen hisse fiyatı geriye geldi, şirket iyi yönetiliyor olabilir lakin bu fiyatlara yansımazsa ky için anlamı olmaz. hisse de bir şey döndüğü belli 100 lotla 10 kademe düştüğü zamanlar oldu elbet yükselecek ama ya aralarında bir oyun var ya da elimizdeki 3 5 lota göz diktiler.
    kapanış güzeldi. hak ettiği yerlere gelsin bir an önce, bu fiyatlardan bir geri alım prg açıklamaması yönetiminde işn içinde olduğu izlenimi vermekte

4. 05.05.2022 saat 17:11 TSKB kapa düşen bir haber var.Zaten işi bilenler için orada herşey apaçık ortada.

Biz bazı eleştirileri boşa yapmıyoruz.Ha ben yine de burada yazdıklarımı yazmazdım ama 2 sene önce hisse 7 bugün 6,2.Herşeyinde bir oluru var.Ben yapılana kızdım yazdım.Yapılanı anlayıp yazmayan da bir ton insan var buna emin olun.

5 liralarda ISCTR topiğinde de eleştirilerim oldu benim derdim ;

Bağcıyı dövmek değil üzüm yemek.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Dec 2020
    İkamet
    İstanbul,Üsküdar
    Gönderi
    143
    Yakalanmasın işleri ne? AGESA yı kim yönetiyor. Hepsi dalga dümen ülkenin durumu ile de zerre alakası yok.

Malı vermişlerdir öyle yönetirler alınca farklı yönetirler olur biter...

Ben ülkede durum güllük gülistanlık demiyorum ama bu hisselerde dönen dümen başka Ülkenin durumu ile de zerre alakası yok.Yeter ki canları istesin.

Bak 6,5 de mln lotu çizen nerede mesela bugün?Almaz 7 de alır. Ben sadece yapılanı yemiyorum naifçe yazıyorum yapan okusun buraları diye...
    Agesa bes ci , akgrt teknikci, elmayla armut

6.  Alıntı Originally Posted by baycokbilmis Yazıyı Oku
    Agesa bes ci , akgrt teknikci, elmayla armut
    Pandemi zamanı YKB ve KCHOL döviz pozisyonundan çuvalla para kazanırken TÜPRŞ BRENT ten kamyonla zarar etti. Yersen.Hedge mi edememişler vah vah.130-140 a millete çaktığın malı 80 lerden nasıl alacaksın başka türlü?

Size elma armut bana ölmekle bayılmak.Siz ölmekle bayılmak aynı şey sanıyorsunuz ama değil. Sıkıntı yok yani benim açımdan.

Bak orada birşey yazmışım bir önceki mesajda.Orada okuma ile öğrenemicen bilgi tecrübe var.Tabii anlayabilirsen.

Duhul
    Dec 2020
    İkamet
    İstanbul,Üsküdar
    Gönderi
    143
    Pandemi zamanı YKB ve KCHOL döviz pozisyonundan çuvalla para kazanırken TÜPRŞ BRENT ten kamyonla zarar etti. Yersen.Hedge mi edememişler vah vah.130-140 a millete çaktığın malı 80 lerden nasıl alacaksın başka türlü?

Size elma armut bana ölmekle bayılmak.Siz ölmekle bayılmak aynı şey sanıyorsunuz ama değil. Sıkıntı yok yani benim açımdan.

Bak orada birşey yazmışım bir önceki mesajda.Orada okuma ile öğrenemicen bilgi tecrübe var.Tabii anlayabilirsen.
    Haklı olabilirsin, ama Tüpraş’ın bilançosunda bozulma vardı. Burada durum öyle değil. Tüpraş da marjlar sebebiyle bozulmuştu

Alıntı Originally Posted by baycokbilmis Yazıyı Oku
    Şuan dolaşımdaki lotların yüzde kaçı iş bankası ve yatırım finansman’a ait söyleyebilecek var mı?
    Yüzde 57.31
    Yüzde 7
    5.24
    Kaptaki oranlar
    Diğerleri piyasada
    Kaptan görebilirsiniz
    Yüzde 57.31 isbankasi in sigorta şirketi
    Sagliklar

Sayfa 73/180 İlkİlk ... 2363717273747583123173 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları