Sayfa 236/623 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 1,881 - 1,888 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1. 34 35 ten topluyor sanirim, spek kisa bir yukselis yapip biraz bosaltacak gibi, seviye ve zamani spek bilir...ytd

2. endeks e bakınca çoğu hisseler 50 bin ile 60 bin arası fiyattalar,yine çoğu halka arzdan kat kat alt fiyattlar, oyuzden endeksin 97 bin olduğuna bakıp da hala yuksek diye düsünmeyin, yani endeks çok çok büyük birşey olursa ancak 90 bin altına iner ki oda %90 hisselerin 50 bin endeks altına inmesi demektir, buda bir 10 yıl geriye gitmek demek, herne kadar olsada ben ekonomi kotude olsa o kadar da kotu değil, seçimde tayyip olur veya başkası olur hic farketmez tekrar toparlar,ancak rekorlara da kosmaz tabiki, %70 hisseler çok ani ve hızla düştü, çoğunda patron sattı kote edip de, sebebi de belli dolar borcu yüzünden,hisselerini düşüğe satıp dolar aldi,almasa şirket batardı, esnaf arasında da olur bu tip işler, mesela ödemesi varsa bir esnafın,günü gelmeye yakin toparlayamadiysa parayı, elindeki mali maliyetine veya hatta dahada ucuza satıp borcunu kapatır, gidip faizle para çekmez.ben secim arefesinde kadar 95 bin.ile 105 bin bantinda gidip geleceğini düşünüyorum, secim de ikdidar kaybedersede yıkılmaz kazanırsa da.fiyatlandi zaten, unutmayinki yabancılar çıkmadı, felaket tellâllarına bakmayın yabancı payı hala%64 üzerinde , adamların onu kesildi dolar yükselince çünkü, dolara yerli saldırdı ve yükseltti, hatta ben hükümetin bilerek isteyerek buna dur demediği ni düşünüyorum, yabancı çıkıp gidemesin diye, yabancının parası çıksa su ortamda %75 eridi cunki,doları bozdurup borsaya girdiklerinde dolar 300 lira idi simdi 460, %50 artmış,buradan 100 dolar alsa çıkıp i 65 dolar alabiliyor, birde aldıkları hisse en az %50 düştü, 65 in yarısıda 32,5 dolar eder, adam çıkamaz buna göre bakınca zaten, çıkmadı da, bu bence hükümetin bilerek isteyerek yaptığı bir durumdu, zaten çok da umursamadılar hükümeti yönetenler. O yüzden secim arefesi mi.olur secim sonundami olur, birçok hisse hızla yükselir diyorum ben.

3. Ilginç bir değerlendirme. Bekleyip göreceğiz. Durum bence de o kadar kötü değil. Üretim ekonomisine geçilirse problemlerimizi az hasarla çözebiliriz.

4. RizkofRisk ustat nerdesiniz sattiniz mi yoksa? Bir analiz bekliyoruz sizden...selamlar ...ytd

5. 35 den satayim dedim satamıyorum bu nasıl bir adam yaw.yarına yine yazdım 36 bakalım gidecek

6. Mücahit i nesi.

7. Arkadaşlar bu yöneticilerin ne kadar maaş yolluk vs. aldıklarını soran oldumu acaba. Şirketi bir adım ileri 5 adım geri "götüren" insancıklar ne kadar kazanıyor merak ettim. Gariban insanların zorla biriktirip bilerek yada bilmeyerek bunların yönettiği şirkete yatırım yaptığı parası pula dönen insanlar varken ye kürküm ye mi diyorlar acaba

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Halka açıklık oranı %50 den fazla olan şirketlerin hak durumları yatırımcı lehine çevrilmediği sürece bunlar gibi yöneticilerin olması kaçınılmaz oluyor malasef. Geçen sene alınan 2 şirket ve temizlik robotu marka alımından 25 milyon hasılat yaptılar.afiyet olsun. Yatırım tavsiyesi değildir.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 236/623 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •