Sayfa 239/623 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289339 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 1,905 - 1,912 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1. ağbeyler daha önce dediğimiz ve 7 sene önce köylü arkadaşlarımızla aldığımız karar doğrultusunda,hedefimiz olan 250 bin lot ihlas ev aletleri hissemiz bugün itibariyle tamamlanmıştır.fakat çay hasadımız devam etmektedir.danışmak istediğim,bu hisseden bukadar yetermi yoksa alıma devam edelimmi.

2. Yatırım yaparken herzaman riskini böleceksin ve bence paranın en fazla. %30unu borsada değerlendireceksin

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by sazs84 Yazıyı Oku
    Yatırım yaparken herzaman riskini böleceksin ve bence paranın en fazla. %30unu borsada değerlendireceksin

tabiki senelik ihtiyaçlarımıza yetecek kadarını ayırıyoruz.artırdığımızı tasarruf edeceğimizi hisse senedi alıyoruz.şimdiye kadar allahın krş unu kazanamadık ama,fakirin umudu zenginin varlığından iyidir.siz bizim köyümuzdeki kahvehamemize bir gelseniz.hani 13 köylü arkadaşlar ortaklaşa 250 bin lot aldığımız ihlas ev aletleri varya,,onunla kaççtane çay fabrikası yapıyoruz.,herbirimiz çoçuklarımıza düğünler, şeherden daireler.yaylaya yazlıklar.herbirimiz birertane arazi araçları.dunya turları,daha neler neler alıp yapıyoruz görseniz....

4. 2011 de 140.000 lot iheva hissesini 1,50 den sattım ev satın aldım o ev şimdi en az 500.000 eder.
    Dursaydı şimdi 50.000 tl 7 yılda 10 kat erimiş hisse. Bu şirketi yönetenlerin vicdanı rahat mı acaba. Milletin parasıyla yönetiyorlar, hesap verme yok, müfettiş yok denetim yok. Düzgün yatırımlarla şirketi kar ettirmeleri gerekirken, aldıkları maaş helal değil.

5. Bence gayet vicdanları rahat ki geçen sene yaptıkları alımlarla bunu belli ettiler (iki şirket+bir markaya 30m civarı vererek) . Heleki %60 civarlarında olan ihgmyo paylarını 3 senede %10 civarına düşürdüler. 1kuruş da yatırımcılarına vermediler malesef. Bunlar için tek çare son 10 yılı inceleyip çevirdikleri işleri tespit edip gereken neyse yapılması ve yöneticilerin varsa kusurlarına karşılık mal varlıklarının ailesi dahil tümüne el koyulması

6. Mahir bey anlıyorum ki Rizelisiniz bende orada çalışmışdım bir süre Rize ilimiz siyasi yönden çok başarılı bir yer birini bulsanız ve durumu anlatsanız daha uygun olur

7.  Alıntı Originally Posted by sazs84 Yazıyı Oku
    Bence gayet vicdanları rahat ki geçen sene yaptıkları alımlarla bunu belli ettiler (iki şirket+bir markaya 30m civarı vererek) . Heleki %60 civarlarında olan ihgmyo paylarını 3 senede %10 civarına düşürdüler. 1kuruş da yatırımcılarına vermediler malesef. Bunlar için tek çare son 10 yılı inceleyip çevirdikleri işleri tespit edip gereken neyse yapılması ve yöneticilerin varsa kusurlarına karşılık mal varlıklarının ailesi dahil tümüne el koyulması

Bunlar onayli hirsizlar cetesi...ulkede kanun adalet yok ki bunlara hesap sorsun....tepedekiler de bize komisyon ver sesimizi cikarmayalim der...

8. azs84;2362222]Mahir bey anlıyorum ki Rizelisiniz bende orada çalışmışdım bir süre Rize ilimiz siyasi yönden çok başarılı bir yer birini bulsanız ve durumu anlatsanız daha uygun olur

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.[/QUOTE]

evet rizeliyim.tayyip.sizin için çumhur başkanı veya reis bizim için komşumuz olduğu için ağabey.belki birebir veya kafa kafaya muhabbet edecek pozisyona gelemem.ama her geldiğinde kahvemize seam vermeden geçmez.nasılsınız uşaklar demeden geçmez.işte oaman bu borsanın durumuna bir hal getirmeyecekmisunuz,hatta bazı şirketleri de soracağım..bizim burda gördüğüm kadarıyla,hiçbir soruyu cevapsız birakmadı.beni dinleyecek konuştuğum ve soylediği herşeyi burda paylaşacağım...

Sayfa 239/623 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289339 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •