Sayfa 240/623 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 1,913 - 1,920 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1.  Alıntı Originally Posted by Mahir Yazıyı Oku
    azs84;2362222]Mahir bey anlıyorum ki Rizelisiniz bende orada çalışmışdım bir süre Rize ilimiz siyasi yönden çok başarılı bir yer birini bulsanız ve durumu anlatsanız daha uygun olur

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    evet rizeliyim.tayyip.sizin için çumhur başkanı veya reis bizim için komşumuz olduğu için ağabey.belki birebir veya kafa kafaya muhabbet edecek pozisyona gelemem.ama her geldiğinde kahvemize seam vermeden geçmez.nasılsınız uşaklar demeden geçmez.işte oaman bu borsanın durumuna bir hal getirmeyecekmisunuz,hatta bazı şirketleri de soracağım..bizim burda gördüğüm kadarıyla,hiçbir soruyu cevapsız birakmadı.beni dinleyecek konuştuğum ve soylediği herşeyi burda paylaşacağım...[/QUOTE]

5 sene sonra gelir artik...uzgunum mucahit icin siz cb nin gozunde bir hicsiniz...gercekler bunlar ortak...isterseniz onun koylusu olun...para konusur, hersey paraya odaklanmis memlekette...yyd

2.  Alıntı Originally Posted by Suat4276 Yazıyı Oku
    2011 de 140.000 lot iheva hissesini 1,50 den sattım ev satın aldım o ev şimdi en az 500.000 eder.
    Dursaydı şimdi 50.000 tl 7 yılda 10 kat erimiş hisse. Bu şirketi yönetenlerin vicdanı rahat mı acaba. Milletin parasıyla yönetiyorlar, hesap verme yok, müfettiş yok denetim yok. Düzgün yatırımlarla şirketi kar ettirmeleri gerekirken, aldıkları maaş helal değil.
    Bizlerin verdikleri paralar ile saltanat sürüyorlar. İmtiyazlı hisseler sayesinde aslında bizlerin sahibi olduğu şirketle patronculuk oynuyorlar..

3. Bu başlığı şu anda 1 kişi okumaktadır. (1 üye ve 0 ziyaretçi) fenerlik

Başlık mı öldü. Şirket mi battı bu ne arkadaş.

4. Eskiden buralar cıvıl cıvıl olurdu.

Allah sizi ıslah eylesin Ey iheva yöneticileri.

5. heryıl çay tarımından elimize geçen paranın bir kısmını iheva hissesi aldık.13 arkadaş ortak olarak aldığımız hisselerimiz 250 bin hedefimizin 20 bin kadar üzerine çıkmıştır.artık bizden buraya kadar.bundan sonra allah firma sahiplerine sağlık versin.çok kazansınlar onlar kazansın ihevaya kazandırsınlar.13 arkadaşımın ve tüm küçük yatırımcının yüzü gülsün.herkese iyi günler hayırlı rızıklar dileriz.

6.  Alıntı Originally Posted by Mahir Yazıyı Oku
    heryıl çay tarımından elimize geçen paranın bir kısmını iheva hissesi aldık.13 arkadaş ortak olarak aldığımız hisselerimiz 250 bin hedefimizin 20 bin kadar üzerine çıkmıştır.artık bizden buraya kadar.bundan sonra allah firma sahiplerine sağlık versin.çok kazansınlar onlar kazansın ihevaya kazandırsınlar.13 arkadaşımın ve tüm küçük yatırımcının yüzü gülsün.herkese iyi günler hayırlı rızıklar dileriz.
    Malesef ki dostum bu ihlas grubunun hisseleri küçük yatırımcıya kitlenmiş gibi duruyor. Şöyle düşünelim senin bi dükkanın var %10 senin %90 ı başkasının ama her türlü yetki sende ve sen art niyetlisin. Sence %90payı olana kardan pay koklatmamak için her türlü üç kağıtı yapmazmısın

7. Sadece 3milyon küsür hisse sizde görünüyor. Bu adamlar 0,25lere düşmesine rağmen hisselerin çoğunluğunu almamışlarsa bilki bu hissede hiçbir planları yok gibi duruyor. Yatırım tavsiyesi değildir.

8. Ama şuna eminim ihlas grubu hisseleri içinde en düzgün yapıya sahip hisse bu

Sayfa 240/623 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •