Sayfa 242/623 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 1,929 - 1,936 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1. Citibank üzerinden yapılan işlemlerin masak tarafından incelenmesi lazım acaba patron alışlarımı yurtdışına malmı kaçırılıyor bu kriptolardan herşey beklenir. Tv kanalıda sürekli felaket tellallığı peşinde.

2. Alçak lanet spek kripto patronunla birlik olup -5 düşüş göstererek malmı alacağını sanıyorsun ******** mal!! İstediğin kadar düşür cehenneme kadar yolun var pislik, getir 31 e bak ozaman nasıl mal toplanıyormuş göreceksin. Şimdilik oyalan bakalım düştüğün lağım çukurunda.
    Bu lanetli hisseyi alma aldırma satma kuralımız geçerliliğini koruyor.

3. Adamlar hiç bir karşılığı olmadan sınırsız sayıda doları piyasaya sürdüler 2008 den sonra. Bu dolarlardan tabiki Türkiye yede geldi sıcak para olarak (aklı başında yatırım göremezsiniz) bizde sevindik ülkemize para giriyor diye ama adamlar şimdi damarlarımızdan kan çeker gibi bu paraları geri çekiyor. Bizim ihevada sanki sıcak paradan nasiplenmiş gibi zamanında ilk önden bayrak çekiyor

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bu yüzden ihlas grubu yöneticilerinin ne milli olduklarını ne de ülkesini düşünen insanlar olduklarını düşünmüyorum.Bu amerikan vatandaşının kendi cebini düşünmekten başka bir şey düşünmediği aşikar. Var olan konjektüre göre bukalemun misali renk değiştirerek ilerleyen bir yapı tez zamanda ya devlet eliyle el konulması yada hisselerin çoğunluğu satın alınarak başka ahlaklı bir yatırımcıya satılmadan bu ihlas grubu şirketlerinden bi cacık olmayacağı acı bir gerçektir. En büyük ümidim çinli bir şirketin medya-elektronik-madrncilik-inşaat sekteründe faaliyet göstermek için satın alım yapması

5.  Alıntı Originally Posted by sazs84 Yazıyı Oku
    Bu yüzden ihlas grubu yöneticilerinin ne milli olduklarını ne de ülkesini düşünen insanlar olduklarını düşünmüyorum.Bu amerikan vatandaşının kendi cebini düşünmekten başka bir şey düşünmediği aşikar. Var olan konjektüre göre bukalemun misali renk değiştirerek ilerleyen bir yapı tez zamanda ya devlet eliyle el konulması yada hisselerin çoğunluğu satın alınarak başka ahlaklı bir yatırımcıya satılmadan bu ihlas grubu şirketlerinden bi cacık olmayacağı acı bir gerçektir. En büyük ümidim çinli bir şirketin medya-elektronik-madrncilik-inşaat sekteründe faaliyet göstermek için satın alım yapması

Bilançolar ne zaman açıklanacak acaba

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bilanço tarihi 20Ağustos diye biliyorum ama bunların bilançoyla işi olmaz

7. Adamlar ihgmyo da kaç milyonluk hisse satışı yaptı (%67 den %10 civarına düştü payı) nerede bu para bilen gören yok geçen sene yapılan alımlar daha neler neler ne zaman demir parmaklıkları arasına konulup çoluk çocuk dahil olmak üzere tüm varlıklarına el konulur sa ancak hak yerini bulur

8. IHEVA Konsolide 2018/6 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): -3021271

Sereften uzak patron ve yonetim, ihglm de pay sattiniz paralar nerede?....o kadar mal satisi var nerenize soktunuz paralari?. Dolandirici herifler....ytd

Sayfa 242/623 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •