Sayfa 117/956 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217617 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 929 - 936 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

Günaydın arkadaşlar.DENİZBANK 'la ilgili piyasaya düşen habere benzer bir haber gelmedikçe bu rezil kağıt ve şirketinden bir hayır gelmez. KÜÇÜK YATIRIMCI DÜŞMANI NE YAPTIKLARINI BİLMEYEN VEDE BİLMEDİĞİMİZ BİR KURULUŞ OLDU ÇIKTI AFYON ÇİMENTO.Çimentolarınıda kağıtlarınıda alsınlar en güzel yerlerde(!) kullansınlar.Sizler sağlıkla kalın.

2. bist düşer afyon düşer. alıcı gelmiyorki. pakalım düzeltme için ne bahane edilecek. ytd

3. arkadaşlar ben geldim kemerleri takın uzaya gidiyoz yazın bir kenara

4.  Alıntı Originally Posted by GÖÇBEYİ Yazıyı Oku
    arkadaşlar ben geldim kemerleri takın uzaya gidiyoz yazın bir kenara
    Bizim kemerler uzun zamandır takılı ceza yemiyelim diye hiç çıkarmıyoruz. Siz bence biraz gevşek bağlayın kemerinizi ytd

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Sıkı bağladım 1 ay gevşemez

6. arsa satışi bilançoya kar yazacaktılar üretim 2ye 3 e katlayacaklardı ve yeni arsa satış heberi her an düşebilir bu ara al sat yapmak macera işi ben aldım bugün 13.500 lotu koydum kenara 1 ay sonra bakarız artık herkeze iyi kazançlar

7.  Alıntı Originally Posted by GÖÇBEYİ Yazıyı Oku
    arsa satışi bilançoya kar yazacaktılar üretim 2ye 3 e katlayacaklardı ve yeni arsa satış heberi her an düşebilir bu ara al sat yapmak macera işi ben aldım bugün 13.500 lotu koydum kenara 1 ay sonra bakarız artık herkeze iyi kazançlar
    erkenden almışsın bence acı bekleseydin. bu gün bist düşme bahanesi arayışında. ytd

8.  Alıntı Originally Posted by GÖÇBEYİ Yazıyı Oku
    Sıkı bağladım 1 ay gevşemez
    aman kardeşim. 1 ay az. enerjinin açığa çıkıp patlaması için nadasa bırakmak lazım. şamata yapıyoruz. kırılmazsın umarım. ytd

Sayfa 117/956 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217617 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •