Sayfa 145/956 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245645 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Alihan343434 Yazıyı Oku
    Ne anlamsız bir beklenti. Sanki koca sabancı holding gelen halka arzdan gelen parayı, kafasına göre hisse alım satımı için kullanabilecek. Bir defa saçmalık şurda, Sabancı holding afyon Çimento'nun ortağı değil. Çimsa, Afyon çimentonun ortağı.

Birde Sabancı CEO'su yurtdışında çimento fabrkasına bakıyoruz die. Kıçı kırık afyon çimentoda payını artırsa ne artırmasa ne. Zaten %51'lik hisse Çimsa üzerinden sahiplik yeterli şirketi yönetmek için

Birde sürekli mirasyedi yazan bir arkadaş var onada çok gülüyorum. Sabancı için Afyon çimento 7 lira olmuş 9 lira olmuş çok da umrunda olacağını düşünmüyorum. Çimsa Yatırımcı ilişkileriden bir adam ile konuştum. Adam açık açık Afyonun bu fiyat seviyesi bizi rahatsız etmiyor dedi ki ben konuştuğumda 6,80 falandı.
    Bu aileden herşey beklenir.Üretimden çok borsadan para kazanan bir aile

Kapalı seansda aynı hareketi yaparmı bilmiyorum ama bugün en azından 7.60 girmeyeceği belli kapalı seansa.Ne dönüyor bu rezil kağıtta ve fabrikasında dostlar.7.50 gün kapanışı. Neyin yorumunu yapacazki bu kadar BELİRSİZLİKLER YUMAĞINA dönmüş kağıtta.Hepimiz kendimize iyi bakalım.Önce sağlık dostlar.
    Son düzenleme : waktanw; 08-02-2018 saat: 18:16.

3. Muhtemelen 7.55

Aslana son dakika alımları gelirse belki 7.56-7.57

4. hadi gel de abdest bozma. kim seni yüksekten alıp kapanışta aşağıya satıyor anlam veremedim. kriz olsa da olmasa da hep bize giriyor. çıkalım mı yani. ama çoğunluk zarar yazmış çıkılmıyor ki.

5. Amca fatura işini çözdün mü gerçek borçmuymuş

6.  Alıntı Originally Posted by Cnr1209 Yazıyı Oku
    Amca fatura işini çözdün mü gerçek borçmuymuş
    he he. teyefonu kapattığın zaman fatura 7 gün içerisinde oluşturulduğu için birkaçgünlük borç yine bir sonraki faturaya yansıyormuş. biz de kapattık diye bir ay sonraki faturayı kontrol etmiyoruz ya ondan doğan yıllar yıllar sonra faizi ile şişiyor. türkcell de bu faturaları ihale yolu ile icra işi gören avukatlık şirketlerine toqluca ipale ile satıyor. onlarda e tebligat yöntemi ile haciz yazısını kolayca göndermiş oluyor... yani modern mafya. arıyorsun müzikten başka birşey yok. muhatap yok. işin gerçeğini türkcell in hattı müşteri hizmetlerinden öğrendim. Allahtan çok bi para değil. ama 2004 te kapattığım tel in borcu.

Duhul
    Sep 2017
    İkamet
    Somewhere in time...
    Gönderi
    2,437
    Blog Entries
    1

Sent from my iPhone using Tapatalk
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!!!

Duhul
    Sep 2017