Sayfa 153/956 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253653 ... SonSon
Arama sonucu : 7643 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1. 15 şubatta bilonça açıklayacak. Yeni fabrika ile artan üretim ve artan kar marjı var. Eski fabrika arazisinin bir miktar satış parasını da kara ekleyecek.

2.  Alıntı Originally Posted by TRADER67 Yazıyı Oku
    15 şubatta bilonça açıklayacak. Yeni fabrika ile artan üretim ve artan kar marjı var. Eski fabrika arazisinin bir miktar satış parasını da kara ekleyecek.
    Hareketlerine bakılacak olursa bilanço yu mal yedirme olarak kullanacak. Tabi bu benim görüşüm. Kimseyi etkilemek istemem. Asansör oldu hisse. Hızlı olan kazanıyor. Bizde kendimizi avutuyoruz. Son yıllarda Afyon'un gerçek yatırımcısı hep çile çekti. İnşallah iyi olur ama ben pek sanmıyorum. Bol kazançlar dilerim.

3.  Alıntı Originally Posted by Uzun burun Yazıyı Oku
    Hareketlerine bakılacak olursa bilanço yu mal yedirme olarak kullanacak. Tabi bu benim görüşüm. Kimseyi etkilemek istemem. Asansör oldu hisse. Hızlı olan kazanıyor. Bizde kendimizi avutuyoruz. Son yıllarda Afyon'un gerçek yatırımcısı hep çile çekti. İnşallah iyi olur ama ben pek sanmıyorum. Bol kazançlar dilerim.
    senaryo bakalım aynımı olacak bılancoya kadar gel gel bılanco acıklanır gaplı acıp duser bekleyelım gorelım

4. 8.30 direncini kırmadığı sürece 7.70 civarında dolanır. 8.30 kırılırsa önce 9.00 sonra 9.70 direnci yoklanabilir. Yapacağınız çok basit 7.70 den alacaksınız 8.00 gelince satacaksınız. 8.30 direncini kırması için çok iyi bir bilonço yada elde kalan eski fabrika arazisine güzel bir teklif gelmesi gerekir. Son 1 yılda bu kağıda 6 ncı girişim, 9.70 ten satarken burda Gelibolulu kardeşimiz yüksek rakamlar sarfederken, millette onun peşinde takılmıştı. Kağıdın hareket şekli ve hareket aralığı belli. Adamlar büyük oynadığı için 3-5 kademede bile güzel kazanıyorlar. 7.75 ten tekrar aranızdayım😊

5. hiç inanamıyorum bu hisse yine eski fiyatına gelecek. sanki yüzyıl geçmiş üzerinden. hep kafamda bir şüphe. yine düşer mi . unuttum eski fiyatını. kaçı görmüştü. vesaire vesaire. ytd

6. Takas kötü bu gün. Sabah aldıklarını da erittiler resmen. O bilanço bu akşam gelirse ben hiç şaşırmam.

8'in üstüne rahat gecer dediğimiz günde dahi 7.80'in üstüne bile geçemiyor.Bende bilanço veya arsa satışı konularınde heran bir haberin düşebileceğini tahmin ediyorum .

8. Bu gün 17.30dan sonra hızlı alım bekliyorum, akşamda haber yada bilonço düşebilir, ytd

Venus_V3_5580 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 153/956 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253653 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •