Sayfa 226/956 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326726 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 1,801 - 1,808 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by OSET Yazıyı Oku
    Takip etmeden araştırmadan yazmam
    Sabancilar dikkat derim o bölgede insaat isleri başladıginda hatırlatirım

SM-J510FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    saka bı yana bu durumun afyona faydası bı ıhale felan kaparsa olur kı afrının yapılanmasına daha cok var bıze kısa vadede beklentıler lazım hele onumuzdekı toplantıya bakalım bi

2. hemde surıyeye cımento nıye afyondan gıtsın madem sabancı bı ıs alacak bıldıgım kadarıyla cımsanın osmanıyede hazır betonu var arastırdım demıssın ama ya bılgısızsın ya da sallıyosun mardın cımento var yakın hatta konya bıle afyondan daha yakın soyledıklerın anlamsız

3. Bugune kadat afyon almadım
    Afrin olayınin bitmesini bekledim
    Bundan sonra kademeli afyon almaya baslayacam
    Ocak bu tarafa takip ediyirum
    8 tl gelince kafasına vurup aşagi indiriyorlar
    Belli ki zamani var
    Bundan sonra Yani nisan AFYON zamanı olacak

SM-J510FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by milyoner Yazıyı Oku
    hemde surıyeye cımento nıye afyondan gıtsın madem sabancı bı ıs alacak bıldıgım kadarıyla cımsanın osmanıyede hazır betonu var arastırdım demıssın ama ya bılgısızsın ya da sallıyosun mardın cımento var yakın hatta konya bıle afyondan daha yakın soyledıklerın anlamsız
    Haklı olabilirsin ama bir de şöyle bak. Antalya limanından gemi ile nakliye daha ucuza gelir.

5. ne komplo teorileri kuruluyor , bu kucuk yatırımcının bu hayal dunyasına hayranım ))) hayaller ve teoriler yemyeşil , yukardan verdiklerini aşağıdan almadan bı yere gıtmez kagıt arkadaslar . 7.50 uzerınden yenı dağıttı malı ....aşağılardan toplamak için baskı devam edicektır dıye dusunmekteyim ...endeksdekı yukselişlere hiç tepkı vermeyen bır kagıt afyon ..herkese afyonu vermış...inş ıyı olur fakat yon aşağı ,kısa gel gellere kanmamak gerek ..nacizane dusuncem..burda benden baska aksi bı tez savunan yok , herkes ucacak kacacack dıyor ...bana tepki gosterıyor ....suru psikolojisinden arındırın kendınızı...yoksa çiftlikbank sığırlarından bi farkımız kalmaz...

6. ya bi durun hazır endeks yükselirken ayak uydurmuş tadını çıkaralım vesselam. ytd

7.  Alıntı Originally Posted by Trader07 Yazıyı Oku
    ne komplo teorileri kuruluyor , bu kucuk yatırımcının bu hayal dunyasına hayranım ))) hayaller ve teoriler yemyeşil , yukardan verdiklerini aşağıdan almadan bı yere gıtmez kagıt arkadaslar . 7.50 uzerınden yenı dağıttı malı ....aşağılardan toplamak için baskı devam edicektır dıye dusunmekteyim ...endeksdekı yukselişlere hiç tepkı vermeyen bır kagıt afyon ..herkese afyonu vermış...inş ıyı olur fakat yon aşağı ,kısa gel gellere kanmamak gerek ..nacizane dusuncem..burda benden baska aksi bı tez savunan yok , herkes ucacak kacacack dıyor ...bana tepki gosterıyor ....suru psikolojisinden arındırın kendınızı...yoksa çiftlikbank sığırlarından bi farkımız kalmaz...
    Milletten o kadar küfür yedin ki hala yazmaya devam ediyorsun.Vallaha bravo.Ne geniş bir maneviyat varmış

8. Emek olmadan yemek olmaz, sabredin ve bekleyin Mutlaka sabrın ve emeğin karşılığı olacaktır.Ha paraya acil ihtiyacı olan bugün koyup yarın hemen kazanmak isteyen borsaya girmesin.Ve etrafınızada fazla kulak asmayın.

YTD,

Sayfa 226/956 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326726 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •