Sayfa 283/956 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333383783 ... SonSon
Arama sonucu : 7643 madde; 2,257 - 2,264 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
     Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    Yorumlarsan makbule gecer
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

Günaydın.Siz ne düşünüyorsunuz bilmiyorum ama rezil kağıt gözünü yukarı dikmiş gibi görünüyor bana.Hayırlısı diyelim.

3.  Alıntı Originally Posted by waktanw Yazıyı Oku
    Günaydın.Siz ne düşünüyorsunuz bilmiyorum ama rezil kağıt gözünü yukarı dikmiş gibi görünüyor bana.Hayırlısı diyelim.
    Sayın Waktanw, öncelikle geçenlerde "amma dırdır edip sızlandınız, anladık işte, hepimiz zarardayız, bekleyeceğiz mecburen" derken niyetim kötü değil, uslubum biraz kaba olmuş olabilir, bunun için kusuruma bakmayın ancak her dakika yazan herkes aynı şeyi zerzenişte bulununca ve ortada paylaşacak haber olmayınca sıkıcı oluyor. Elbet hepimiz zarardayız ve sinirler gergin ancak bu zerzeniş çözüm değil, hepimizin daha da sinirlerinin gerilmesine sebebiyet verdiği için böyle bir tabir kullanmıştım. Neyse, bu konuda kusuruma bakmayın der konuyu kapatırım.

Bu alıntıya cavep verecek olursam, derim ki: elbet bu güneş birgün bizim de üstümüzde açıp bizi ısıtacak ) sabırlı olup, çok buralara takılmadan beklemek gerek. elbet o gün gelecek, ama 1 ay, ama 1 yıl, belkide 10 yıl.. ama gelecektir....Saygılar.

SEvgili LORDTRADER kardeşim son derece nazik yorumunuz için teşekkür ederim. amacımızın bağcıyı dövmek değil üzümü yemek olduğu hepimizin malumu olsa gerek.İnşallah üzümleri yeme zamanı gelmiştir.Hoşçakalın .

Arkadaşlar nerelerdesiniz?Yine geriye doğru harekete başladı rezil kağıt.

6. burda bekleyecez dıye besıktasın sampıyonlugunuda kacıracagız anlasınlan

Alıntı Originally Posted by milyoner Yazıyı Oku
    burda bekleyecez dıye besıktasın sampıyonlugunuda kacıracagız anlasınlan
    Tiyosunu bile almama rağmen gözgöre göre en son İSDMR'i kaçırdım bu lanet yüzünden.

Sayfa 283/956 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333383783 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •