Sayfa 336/956 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386436836 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 2,681 - 2,688 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

Oyle veya b0yle yine bir şekilde 5.74 'e çıkartıp birilerinin eline verdiler.Bu spek milleti ile uğraşılmaz.

2. çimentonun fiyatı 14 liraya çıkmış. biz ha bire zarar yazıyoruz.

3. bu gün sağlam durdu, böyle iki üç seans dursa 5,88 direncini zorlaya bilir

Günaydın.Siz ne dersiniz bilmiyorum ama sanki dibi görüp yukarıya doğru hareket başlamış gibi geliyor bana. gerek iç gerekse dış ekonomik ve siyasi problemlerinde iyice yoğunlaştığı bir dönemde zor gibi görünüyorsada en azından ümit edelim.

Tüm iyiniyete rağmen açılış yine geriye.Bu sefer tüm kağıtlar geriye.Güncel konular piyasaları iyice gerdi gibi.
    Daha dibi bulamamış demekki.Yine aldı başını iniyor.
    Son düzenleme : waktanw; 15-05-2018 saat: 11:14.

5.  Alıntı Originally Posted by waktanw Yazıyı Oku
    Günaydın.Siz ne dersiniz bilmiyorum ama sanki dibi görüp yukarıya doğru hareket başlamış gibi geliyor bana. gerek iç gerekse dış ekonomik ve siyasi problemlerinde iyice yoğunlaştığı bir dönemde zor gibi görünüyorsada en azından ümit edelim.

Tüm iyiniyete rağmen açılış yine geriye.Bu sefer tüm kağıtlar geriye.Güncel konular piyasaları iyice gerdi gibi.
    Gunaydin bende oyle tahmin edyorum haydi hayirlisi

6.  Alıntı Originally Posted by waktanw Yazıyı Oku

Hareket başlasa ne olacak. 5.6x bir fiyattayız.
    Vade farkını da düşünürsek maliyetlere gelmesi nerdeyse imkansız. Bir mucize gerekli.
    Arsa satışı ile bilanço da kar gösterebiliyor.
    425 milyon kredi borcu var.
    Yani kısaca elimizde patladı.
    Zararı azaltma yolu da yok.

7.  Alıntı Originally Posted by westfx Yazıyı Oku
    Hareket başlasa ne olacak. 5.6x bir fiyattayız.
    Vade farkını da düşünürsek maliyetlere gelmesi nerdeyse imkansız. Bir mucize gerekli.
    Arsa satışı ile bilanço da kar gösterebiliyor.
    425 milyon kredi borcu var.
    Yani kısaca elimizde patladı.
    Zararı azaltma yolu da yok.
    Bu hissenin dibi yok karanlık kuyu birde milleti şaşirt borsa düşerken cik nerde Üzerin e pislik bulaşmış birkere dibi yok 3 lü rakkamlara kadar sürebilirler çünkü sahibi ac gözlü tahtanın

8. Bu borsada bunca yildir ogrendigim tek bir sey var sabir kisa vade kazanci %10 orta vade %50 uzun vade hedefe ulasma ogrendigim bu hisselerin %10 luk bolumunun yukselisini gorup geride kalan %90 lik bolum ne hikmetse goze gorunmuyor iste hata da burada basliyor bo soylediklerimi eski borsacilar gayet iyi bilir ve tecrubelenmislerdir maksadim ukalalik yapmak degil yeni baslayanlara ytd olarak degil edindigim tecrubeyi paylasmakti

Sayfa 336/956 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386436836 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •