Sayfa 414/956 İlkİlk ... 314364404412413414415416424464514914 ... SonSon
Arama sonucu : 7643 madde; 3,305 - 3,312 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1. yuklu tek kademeden alım yapanları bir bir işaretlıyor...ona sattırana kadar aşağıda kagıdı baskılıyor...sattıgından fazlasını asagıdan almadan tren hareket etmıyor...borsa kucuk yatırımcıyı avlamak ıcın kurulmus bır tezgah duzenı...alımlarınızı kademelı ve azar azar yapın derım....ytd. bakalım kapanısta sasırtıcak mı bızı, yoksa yıne eksıye mı gececek ..; )

2. Yine beni haklı çıkaracak meret ....sabah kaldırdı . atlayanların eline verdı gectı...kapanıs kan kırmızı olmasa bari...ytd

3. malı yığıyor kucaklara bilginize.ytd

4. Kapanışta kalan üç beş kazanıyor imajı vermek için bir kaç kademe üstten kapatırkı avlar kaçmasın. Ytd.

Adamlar uzman ya. İşleri bu. Zamanlama fiyat marj .. istedikleri gibi çalıp oynuyorlar. Bizede heyecanla izlemek düşüyor ancak.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

5. borsada kazanan var mı cok merak etmısımdır ...hangı sayfanın topıgıne gırsenız mıllet kan aglıyor , tepelerden malıyetlı hepsıde...çay kaşığı ıle verıp kepce ile alıyorlar kumar ruhlu insanlardan .haksızmıyım ...ytd

6.  Alıntı Originally Posted by Trader07 Yazıyı Oku
    borsada kazanan var mı cok merak etmısımdır ...hangı sayfanın topıgıne gırsenız mıllet kan aglıyor , tepelerden malıyetlı hepsıde...çay kaşığı ıle verıp kepce ile alıyorlar kumar ruhlu insanlardan .haksızmıyım ...ytd
    Çok şükür 2012 den sonra hic kaybetmedim. Hep düşüşlerde hisse aldim. Günlerce alım için beklemisimdir. Benim tek eksiğim erken satmam. Yüzde 15- 20 kazanıp satıyorum kagitlar bir o kadar daha yükseliyor. Bir de elimde hisse varsa piyasa bozmaya baslayinca hic acimadan zararina satıp 3-5 gun sonra aşağıdan aliyorum. Sakin ve sabırlı olup hırstan uzak durabilirsek borsada para kazanmak kolay aslında.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bir haber gelir yükselir, plan değistirir yükselir, s..kinin keyfi gelir yükselir bişey diyemem ama, bu hareketler tamamı mal yedirme, mal ittirme hareketi atlayanın eline veriyor eline alan oynasın istediğı gibi diyor.....Adam zaten kazanıyor bu hareketlerle, ortalık kaz dolu bende dahil...YTD

8.  Alıntı Originally Posted by radrest Yazıyı Oku
    Bir haber gelir yükselir, plan değistirir yükselir, s..kinin keyfi gelir yükselir bişey diyemem ama, bu hareketler tamamı mal yedirme, mal ittirme hareketi atlayanın eline veriyor eline alan oynasın istediğı gibi diyor.....Adam zaten kazanıyor bu hareketlerle, ortalık kaz dolu bende dahil...YTD
    bi beyaz bi flap bi nibaş ın şeyi bile etmiyor artık. nerde eskide bize kilitlediği 9 lu rakamlar hey giri 70 binli rakamlar hey.

Sayfa 414/956 İlkİlk ... 314364404412413414415416424464514914 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •