Sayfa 42/956 İlkİlk ... 3240414243445292142542 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 329 - 336 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

Günaydın dostlar.Bakmışınız spek ağlaşmalarımızdan etkilenip yıl sonu hediyesi olarak rezil kağıdı %20 primlendirivermiş.Neden olmasın. yılboyunca bu rezil kağıdın 15'lere 20'lere hatta 30'lara çıkacağı hayaliyle bugünlere geldik ve maalesef umduğumuzu bulamadık daha doğrusu buldurmadılar hiçbir nedeni yokken. spekületif bir kağıt oldu çıktı bizim rezil kağıt.Dolayısıyle bugünde %20 primleniversin canım.Hoşçakalın.

2.  Alıntı Originally Posted by waktanw Yazıyı Oku
    Günaydın dostlar.Bakmışınız spek ağlaşmalarımızdan etkilenip yıl sonu hediyesi olarak rezil kağıdı %20 primlendirivermiş.Neden olmasın. yılboyunca bu rezil kağıdın 15'lere 20'lere hatta 30'lara çıkacağı hayaliyle bugünlere geldik ve maalesef umduğumuzu bulamadık daha doğrusu buldurmadılar hiçbir nedeni yokken. spekületif bir kağıt oldu çıktı bizim rezil kağıt.Dolayısıyle bugünde %20 primleniversin canım.Hoşçakalın.
    Günaydın güzel dilekleriniz inşallah gerçekleşir dediğiniz rakamlara gitmemesi için hiçbir sebep yok zaten

Alıntı Originally Posted by Fbeng69 Yazıyı Oku
    Günaydın güzel dilekleriniz inşallah gerçekleşir dediğiniz rakamlara gitmemesi için hiçbir sebep yok zaten
    SEvgili FBENG69 kardeşim dilemekden ve hayal görmekten başka elimizde ve cebimizde birşey kalmadı. .selam sevgiler size ve tüm ortaklara.

Eksi kapatmasa inşallah spekoş ve saboşlar sağı solu yok emme derdindeler...

5. Bari yılın son gününde aynı hareketleri yapma oç. Herkese iyi ve mutlu yeni yıl diliyorum, afyonun sahipleri spek ve tahta yapıcı hariç gelecek yılın onlar için felaketler getirmesi dileğiyle....

6.  Alıntı Originally Posted by waktanw Yazıyı Oku
    SEvgili FBENG69 kardeşim dilemekden ve hayal görmekten başka elimizde ve cebimizde birşey kalmadı. .selam sevgiler size ve tüm ortaklara.
    Benden de selamlar sevgiler yeni yılda herşeyin gönlünüzce olması dileğiyle

7.  Alıntı Originally Posted by murat3558 Yazıyı Oku
    Aha da yazdım, bu kağıt geçen yıl bedelsiz beklentisi ile 50 TL lere çıktı.
    .
    Yaklaşık 2 yıldır hisseyi elinde tutan bir yatırımcı olarak geçen sene 50 TL.ye çıkan!!!bu kağıdı satmadığıma çok üzüldüm. Söyleyebilir misiniz acaba geçen sene hangi tarihlerde 50 TL idi bu kağıt

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi. Asla ytd[/QUOTE]

Yanlış hatırlamıyorsam 11-12 lerden bölüneceği haberiyle birlikte 50 TL ye çıkıp 40 küsürlerden 5.5 TL ye bölünüp, oradan yeniden 30 TL li rakamlara çıkmıştı Sayın Murat. Geçmiş yanılıyor olabilirim çünkü tam rakam olarak vermiyorum, güncel takipçisi değilim, alıp unutanlardanım. Ama buna yakın birşey olmuştu.

Bu konuda yazdığım yazının temel ana ilkesi fiyatın kaç lira olduğu değil, insanların sızlanmasına karşı bir yazıydı. NET Fiyat konusunda yanılmış olabilir ancak çok da uzak değildim anlatmak istediğim hususta.
    Saygılar.

Spek sabahki aglamami duydu herhalde.kagidin yılı artida kapatması için bir çabaları var gibi. LORDYRADER kardeşim 30 lu rakamları 2015 in ikinci yarısında gördük diye hatırlıyorum. Bende zirvedeyken çıkamadım maalesef.hoscakalin.

Sayfa 42/956 İlkİlk ... 3240414243445292142542 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •