Sayfa 453/956 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553953 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 3,617 - 3,624 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

Beceriksiz küçük yatırımcı düşmanı Sabancılar bayramınız kutlu olmaSIN ..Bizlerden sömürdüklerinizi inşallah yemek nasip olmaz.

DEĞERLİ ARKADAŞLARIMIN BAYRAMINI KUTLUYOR SAĞLIK MUTLULUK DOLU NİCE BAYRAMLAR DİLİYORUM(sabancı ve şürekası ile AFYON kağıdının rezilleşmesinde emeği geçenler HARİÇ.)

3. Herkese iyi bayramlar arkadaşlar ben Afyon da ikamet ediyorum arsa ile ilgili ilginç şeyler duydum bu arsa içine inşaatla hiç ilgisi olmayan Madden durumu orta halli yani 1 evi 1 arabası başka da bir şeyi olmayan bir yakınının ama son 12 yıldır siyasetle uğraşıp bu süre içinde de süratle zenginleştirilmiş bu yakinimin site içine 450 lux daire yaptığını duydum bir başka yakinimin da arsa satışında pis kokular nedeniyle iptal edildigi söylentiler söylentiler bilmiyorum neler dönüyor ama bir şeyler döndüğü kesin ama olayın sadece fabrika yönetimi veya spekülatif değil birazda siyasi rant gibi geliyor bana

4. doğrudur ağabey herkes şimdi pis kokular alır

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Günaydın.sevgili MORAL03 kardeşim verdiğiniz kulak duyumu haberler için teşekkürler.inanin ben fabrikanın varlığından ve üretim yapıldığından bile şüpheliyim.en azından bu konuyla ilgili olumsuzluk olmadığına sevindim.İşin gırgırı bir yana ekonominin dip yaptığı bu günlerde bizim rezilin hareketlenmesi zaten mucize olur.hoşçakalın.
    Son düzenleme : eldoR21; 26-08-2018 saat: 10:08.

6.  Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    Günaydın.sevgili MORAL03 kardeşim verdiğiniz kulak duyumu haberler için teşekkürler.inanin ben fabrikanın varlığından ve üretim yapıldığından bile şüpheliyim.en azından bu konuyla ilgili olumsuzluk olmadığına sevindim.İşin gırgırı bir yana ekonominin dip yaptığı bu günlerde bizim rezilin hareketlenmesi zaten mucize olur.hoşçakalın.
    Günaydın eldoR21 abi arsalar gerçekten kıymetli yerlerde bu dairelerin fiyatları 500_1000 TL aşağı olmayacaktır üstelik bu 450 daire arsaların bir kısmına yapılacak diğer taraflar da da bunun gibi birçok site rezidans yapılırsa değerini artık siz düşünün

Alıntı Originally Posted by moral03 Yazıyı Oku
    Günaydın eldoR21 abi arsalar gerçekten kıymetli yerlerde bu dairelerin fiyatları 500_1000 TL aşağı olmayacaktır üstelik bu 450 daire arsaların bir kısmına yapılacak diğer taraflar da da bunun gibi birçok site rezidans yapılırsa değerini artık siz düşünün
    Teşekkür ederim kardeşim umut verdiğin için.Ama ben güzele güzel güzel demem güzel benim olmayınca .

8.  Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim kardeşim umut verdiğin için.Ama ben güzele güzel güzel demem güzel benim olmayınca .
    Hayır beni yanlış anladınız arsa elden çıktıktan sonraki değer artışını kasdettim arsaların yine ucuza gittiği buradaki halkın dilinde zaten o yüzden iptal edildiği söyleniyor

Sayfa 453/956 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553953 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •