Sayfa 466/956 İlkİlk ... 366416456464465466467468476516566 ... SonSon
Arama sonucu : 7643 madde; 3,721 - 3,728 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1. Amca bizi terketti galiba

Bu kadar sürekli düşen bir kağıt kesinlikle borsada yok.Rezil ettiler ve rezil olduk. sebep olanlara ve k.y. üzerinden malı götürenlere YUH olsun.Sabancı sülalaesi attığınız kazıklar burunlarınızdan fitil fitil gelir inşallah.

düşüşe devam.İn allahın belası kağıt in bakalım.5.10!a indi.4'lere inmezsen indirmezseniz namertsiniz.
    Son düzenleme : eldoR21; 04-10-2018 saat: 11:30.

4. Evet piyasalar gerçek yüzünü gösteriyor dediğim gibi borsa döviz ters orantılı oldu ekonomi uzmanı değilim ama bunu bilmeyecek kadar cahil de değilim çok dakka dubarra dönüyor Allah hepimizin yardımcısı olsun siyasi olarak demiyorum ama idarecilerinde işi zor

Anlaşıldıki değerli ortaklar rezil kağıttan kaçma peşindeler.Bende lanet kağıttan değil ama sayfadan uzakalaşıyorum.sağlıkla kalın.

Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    Anlaşıldıki değerli ortaklar rezil kağıttan kaçma peşindeler.Bende lanet kağıttan değil ama sayfadan uzakalaşıyorum.sağlıkla kalın.
    Sinirimi yazmakla azaltacağım herhalde.Hale bakarmısınız 17.33 itibariyle 4'lü kademeye indik.Hiçbir müsbet faaliyetini duymadığımız ne yaptığı belli olmayan bir sahtekar çimento şirketinin kağıdında olmak gerçekten çok üzücü.Afyonlu arkadaşlarımızdan böyle bir fabrikanın var olup olmadığını varsa çimentomu yoksa başka birşeymi ürettiğini öğrenmek istiyorum.%6'ya yakın düşüş.Kına yakın mirasyediler
    Son düzenleme : eldoR21; 04-10-2018 saat: 18:10.

7.  Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    Sinirimi yazmakla azaltacağım herhalde.Hale bakarmısınız 17.33 itibariyle 4'lü kademeye indik.Hiçbir müsbet faaliyetini duymadığımız ne yaptığı belli olmayan bir sahtekar çimento şirketinin kağıdında olmak gerçekten çok üzücü.Afyonlu arkadaşlarımızdan böyle bir fabrikanın var olup olmadığını varsa çimentomu yoksa başka birşeymi ürettiğini öğrenmek istiyorum.%6'ya yakın düşüş.Kına yakın mirasyediler
    Ben Afyondayim eldoR21 abi fabrika şehrin dışında faaliyetini eskisi goremiyoruz ama cayır cayır üretim yaptığını işçilerin boş durmadigini da biliyoruz evet bu hisse rezil doğru ama genelde de düşüş var bunu da göz ardı etmeyelim

8. Piyasaları takip etmemek için kendimi TV de maçlara verdim dün akşam cim bom da hak etmediği yenilgiyi aldı yaw hiç bir şeyden zevk alamaz olduk ne olacak böyle halimiz çarşıya gezmeye çıkıyorum gezdigim yerde vitrinlere bakarken ihtiyaç zannedip para harcıyor eve gelince aldığım şeyin o kadar da acil olmadığını görüyorum camiye gidiyorum çıkışta hayır için para isterler yok böyle olmayacak paramı bassam acaba o işten de anlamıyorum ki ne yapsak acaba

Sayfa 466/956 İlkİlk ... 366416456464465466467468476516566 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •