Sayfa 416/956 İlkİlk ... 316366406414415416417418426466516916 ... SonSon
Arama sonucu : 7643 madde; 3,321 - 3,328 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1. 18 temmuz bir işe yarar mı.

2.  Alıntı Originally Posted by Acaibamca Yazıyı Oku
    18 temmuz bir işe yarar mı.
    Ohal den çıkıyoruz diyemi....Hç bir işe yaramaz...Benim gozum bilançoda azcuk ümidim var...iyi gelirse bulundugumuz bir konuma bir 100 de 10 katkısı olur umudunu barındıriyorum oda zamana yayılmış bir 100 de 10...ov ve uv de baska beklentilerimde var tabiki...Fakirin ekmeğı umut..Gireni bir çıkartsaydık..

3. adamı bi yılan soktu özel uçakla mısıra gönderdiler. bist te yılan çok her zaman ky yi sokuyor ama kılını kıpırdattığın zaman daha da acımasızcasına yine sokuyor canım yandı desen yine sokuyor. vel hasıl vel kelam sokuyor da sokuyor.

4.  Alıntı Originally Posted by Acaibamca Yazıyı Oku
    adamı bi yılan soktu özel uçakla mısıra gönderdiler. bist te yılan çok her zaman ky yi sokuyor ama kılını kıpırdattığın zaman daha da acımasızcasına yine sokuyor canım yandı desen yine sokuyor. vel hasıl vel kelam sokuyor da sokuyor.
    Bu filmin 2. bölümü de var " Atın intikamı " Sadece sıranın bize gelmesini sabırla bekleyeceğiz.

genel alıcı kurumlar / satıcı kurumlar

ilk 5 kurum bazında

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by Acaibamca Yazıyı Oku
    bi beyaz bi flap bi nibaş ın şeyi bile etmiyor artık. nerde eskide bize kilitlediği 9 lu rakamlar hey giri 70 binli rakamlar hey.
    Bu hissede 9.lu fiyatlardan üstüne Beton dökülen tek kişi ben değilmişim..
    Bakalım bu çimento ne zaman çürüyecek ve Biz altından kalkacağız.?

7.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Bu hissede 9.lu fiyatlardan üstüne Beton dökülen tek kişi ben değilmişim..
    Bakalım bu çimento ne zaman çürüyecek ve Biz altından kalkacağız.?
    çimentonun özelliği: beton killanımında ilk 100 yıl sertleşir sonra yavaş yavaş çözünmeye başlar....... en iyisi balyoz kullanacak güçlü kollar bulmak.

8. görünen köy kılavuz istemez. güzel hayaller kurabiliriz ama artık fiiliyatta iyimserlikle hareket etmiyorum. gerçekler sevilmez.. şöyle diyim yarın 3.5 milyon lottan aşağı işlem olsun bence aynen devam eder. kendi görüşümdür. YTD.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 416/956 İlkİlk ... 316366406414415416417418426466516916 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •