Sayfa 98/956 İlkİlk ... 488896979899100108148198598 ... SonSon
Arama sonucu : 7643 madde; 777 - 784 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by toprak71 Yazıyı Oku
    Günlükte 7.72 kırılırsa 7.50 stop saatlıkte aynı şekilde 7.99 üzeri olumlu fakat geçemedi geçmiş olsun
    teşekürler kardeş eyvallah

2.  Alıntı Originally Posted by toprak71 Yazıyı Oku
    Günlükte 7.72 kırılırsa 7.50 stop saatlıkte aynı şekilde 7.99 üzeri olumlu fakat geçemedi geçmiş olsun
    ne oldu şimdi sınırda kapattı. bi teknikçi olsa da bir şeyler çiziktirse.

3. Ek 13882.... 81 ve 93 aralığında boşluk var. ytd

4. Bunların hep yaptığı şey bu sınırda kapatmak pazartesi afrin gündemine göre bekirleyecek hareketini 7.99 düşeni kırma noktası eger kırarsa yukarı yönlü gider zaten haftaya cuma yada pazartesi bilanço gelir bilançodan sonra arsa satış haberide gelirse biraz kıpırdama olur yoksa çogu ky zaten gitti dagıttıklarını toplamakta zorlanıyorlar spek kardeş burayı izlediğini ve hatta yazdıgını biliyorum ama emin ol ben kazanacagım ytd

Günaydın.Öyle veya böyle yine rezil kağıdın rezil spekleri istedikleri gibi oynadılar hepimizle.Verebildikleri kadar yukarıdan verdiler k.y.nın eline .Şimdi alttan yine toplama moduna geçtiler.Zaten haber yok olumlu bir durum yokken doğrusu hiç güvenmedim yukarı harekete.Hoşçakalın.

İyi paza.rlar.AFRİN harekatında askerimize başarılar diliyorum.İnşallah kayıpsız bir şekilde operasyonu sonuçlandırır analarına babalarına eş ve çocuklarına dönerler. AFRİN operasyonu borsada önce bizim dandik kağıdı etkiler.Rezil spek alttan epeyce kağıt toplar fırsattan istifade..

7.  Alıntı Originally Posted by waktanw Yazıyı Oku
    İyi paza.rlar.AFRİN harekatında askerimize başarılar diliyorum.İnşallah kayıpsız bir şekilde operasyonu sonuçlandırır analarına babalarına eş ve çocuklarına dönerler. AFRİN operasyonu borsada önce bizim dandik kağıdı etkiler.Rezil spek alttan depeyce kağıt toplar fırsattan istifade..
    Amin inşallah en az kayıpla bitiririz bu operasyonu. Normal şartlar altında bu operasyonun şu birkaç gün içinde başlayacağı belliydi. Spek kötü niyetli olmasa düşürmek için bir sebep degil bu operasyon.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Borsanın emperyalist güçlerin elinde olduğunu bilmeyen yoktur sanırım. Borsa yarın ekside açılacaktır.

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 98/956 İlkİlk ... 488896979899100108148198598 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •