Sayfa 383/956 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433483883 ... SonSon
Arama sonucu : 7643 madde; 3,057 - 3,064 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1. Afyon artık güvenirliliğini kaybetmiştir. Sahte hareketlere inanmayın maliyet 9.20 beklemeye devam.........

2. Allah yardımcımız olsun inşaallah cümlemize,

3. Bankalara borcu var..Kredi faizleri yuksek...bu aralar faizler boyle giderse sadece afyonda degil ben bistte bedelli patlaması yasanir diye dusunuyorum....Ama olumlu senaryolara olan umudum daha fazla....Gecen 2015 yilinda 30 hareketi inceledim ....Elinde hisse bulunan kimsenin o hareketten ekmek yemesi mumkun degil...3 milyonluk sermayeye 100 milyona bedelli artırmıslar...kimsenin oyle bir bedelliye katilacsk gucu olmaz...belki 3 5 lotu olan girmistir..Hareketi milleti kaçirdıktan sonra yapmıs...Yani her turlu hile ve hurdaya basvurmuslar....Bunu yapanlardan her turlu kotuluk beklenir..Yonetimi kesinlikle yatirimcisina iyi niyetli degil..ytd...

4. Eger çıkacak deyip girerseniz elinize bırakırım diyor,almazsanız da ben yavaş yavaş çıkartırım diyor.tarlada çok güzel karpuzlar var ama mayın döşeli, gel de cesaret gösterip al.

5. Yıllardır yazıyorum burda şimdi yeni yeni afyonu tanımayan insanlarla dolmuş burası uçar kaçar diyenlerden geçilmiyor mynette bakın sabancı kolay kazandırmaz mutlaka bedelli gelecek borç çok 225milyona çıkacak sermaye adamı kanser eder bunlar kanser olmak istemiyorsanız yada 5 yıl para lazım degil diyorsanız o zaman alın yoksa bulaşmayın burası aglama duvarına dönüyor sonra

6.  Alıntı Originally Posted by toprak71 Yazıyı Oku
    Yıllardır yazıyorum burda şimdi yeni yeni afyonu tanımayan insanlarla dolmuş burası uçar kaçar diyenlerden geçilmiyor mynette bakın sabancı kolay kazandırmaz mutlaka bedelli gelecek borç çok 225milyona çıkacak sermaye adamı kanser eder bunlar kanser olmak istemiyorsanız yada 5 yıl para lazım degil diyorsanız o zaman alın yoksa bulaşmayın burası aglama duvarına dönüyor sonra
    Sıkıntı yapmayın, bekleyip görecez, zaman herşeyin ilacı derler.. eğer gerçek yatırımcı ise insanlar zaten uzun vade bekletilmesi gerektiğini bilir.. eee çoluk çocuk doluysa da düşe düşe öğrenecekler abisi.
    durmak yok yola devam, hedef 2033.

7. Halen 8 yıl oldu külliyen zarar 2033 ömür yetmez be arkadaş....

8. Spek efendiler her zamanki gibi içerden bir haber aldılar. Bakalım haber nasıl bişey çıkacak. Yine KY nin üzerine mi yıkacaklar. Yoksa olumlu bir habermi çıkacak !

Sayfa 383/956 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433483883 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •