Sayfa 394/956 İlkİlk ... 294344384392393394395396404444494894 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 3,145 - 3,152 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1. baya komedyen olmaya başlamışsınız kar etmeyi beceremesenizde. Adama bak yav 20 yıldır borsadaymış kağıda girerken en büyük şartlardan biri , ben bu kağıtta 5 yıl bekleyebilirmiyim konusuymuş 20 yılda nesil değişiyor, fikirler yaşam tarzları değişiyor mevsimler değişiyor Türkiye tropikal iklime geçiyor bende 20 yıldır borsadayım 2000 kağıt değiştirmişimdir herhalde ve sizin gibi hep kazanmadım küllü zarar hatta ekside yaşadığım oldu 3 yıl.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2. Merak etme dostum ben kar eder çikarım....Amacim komedyenlik degil besikte doğmamış çocuga kendi isteğinle kimsenin seni zorlamadan aldigin kağittan dolayi kufur edilirmi yahuww el insaf...Ben ne afyon yoneticisi tanırim ne bilirim ama olsaydım bunların hepsine dava açardım..Bir vatandas olarak rahatsız oldum o kadar....Ayrıca 2000 kağit degistirerek kazanamazssın seni yerler dostum.. Yanlış yapmışsın....Ama para senin ...inşallah şansın yaver gider zaralarını telefi edersin....

3. 333 lü alım yapan arkadaşın düşüncesi nedir anlayamadım?

4.  Alıntı Originally Posted by Demisporlu Yazıyı Oku
    333 lü alım yapan arkadaşın düşüncesi nedir anlayamadım?
    öpücem öpücem dedim sana cık yapma yapma yapmasana bana. diyor. bakalım ziraat kimleri öpücek. ytd

5.  Alıntı Originally Posted by radrest Yazıyı Oku
    Merak etme dostum ben kar eder çikarım....Amacim komedyenlik degil besikte doğmamış çocuga kendi isteğinle kimsenin seni zorlamadan aldigin kağittan dolayi kufur edilirmi yahuww el insaf...Ben ne afyon yoneticisi tanırim ne bilirim ama olsaydım bunların hepsine dava açardım..Bir vatandas olarak rahatsız oldum o kadar....Ayrıca 2000 kağit degistirerek kazanamazssın seni yerler dostum.. Yanlış yapmışsın....Ama para senin ...inşallah şansın yaver gider zaralarını telefi edersin....
    sana diğer konularla ilgili bir şey demedim. aşırı uzun vadeli düşünmen biraz bana ters geldi. ben sadece bir kez uzun vadeli oynadım camişlojistik te. 3 yıl bekledim. şanstanmıdır veya ben kendimmi o hale düşürüyorum kendimi, ağır hasta oldum ve hastanenin tv sinden takip ettim. %120 yaptı soluksuz. düşüşüde aynı yükselişi gibi oldu. yani bir istikrar vardı. galiba ben mesih kağıt bekliyorum; daha önceki parktekstil gibi berkosan gibi.. %3000 yapan 8 ayda.. yani %80 falan çok yakalıyorum ama dediğim gibi mesih beklentisi beni tatminsiz ve açgözlü ve kararsız bırakıyor. en son Snmpa dan %80 aldım ve aynen gözgöre göre geri verdim ve %10 karla sattım. mesih beklentiminde nedeni şartların ya hep ya hiç ilkesini bana dayatmış olması. ama yinede bunca yılda uyanmalı o yakaladığım kağıtlardan %60-70 ile çıkmalıydım. hatta mesela bu gün kü hareket sanki bir destek oluşturacak gibi aama akşama bakarsın hep olduğu gibi bir önceki seviyesine sn lerle geri döner.

Alıntı Originally Posted by Demisporlu Yazıyı Oku
    333 lü alım yapan arkadaşın düşüncesi nedir anlayamadım?
    evet benimde aklıma ilk önce öpücük geldi. ama öpecekmi öptürecekmi o akşama belli olur

6. Piyasa fiyatlanmaya başladı gibi genel olarak. İnşallah böyle devam eder.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    Borsada kaybetmemenin temel
    Kuralı;
    " Danışmanlık hizmeti almadan
    kulaktan dolma bilgilerle hisse
    seçimi yapmayın."
    Şöyle ki yaklaşık bir sene
    Önce oyak yatırım analistleriyle
    Yaptığım konuşma neticesinde
    Kesinlikle almanızı tavşike
    Etmiyoruz demişlerdi. Fakat
    Bennn bizzz kulaktan dolma
    Haberlerle aldık Zarar, sattık
    Zarar, defalarca yine aldık
    yine sattık... hep zarar hep
    Zarar...
    Yine alsammı diye debelenip
    Duruyoruz... allah sonumuzu
    Hayretsin...
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

8.  Alıntı Originally Posted by because Yazıyı Oku
    Borsada kaybetmemenin temel
    Kuralı;
    " Danışmanlık hizmeti almadan
    kulaktan dolma bilgilerle hisse
    seçimi yapmayın."
    Şöyle ki yaklaşık bir sene
    Önce oyak yatırım analistleriyle
    Yaptığım konuşma neticesinde
    Kesinlikle almanızı tavşike
    Etmiyoruz demişlerdi. Fakat
    Bennn bizzz kulaktan dolma
    Haberlerle aldık Zarar, sattık
    Zarar, defalarca yine aldık
    yine sattık... hep zarar hep
    Zarar...
    Yine alsammı diye debelenip
    Duruyoruz... allah sonumuzu
    Hayretsin...
    Buna ilaveten maliyet düşürme için al sat yapmak ta bana göre kaybetme nedeni kurcaladikca başak misali geri gelmeden içeriye kaçıyor nacizane fikrim ytd değildir

Sayfa 394/956 İlkİlk ... 294344384392393394395396404444494894 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •