Sayfa 28/956 İlkİlk ... 1826272829303878128528 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 217 - 224 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Chinese Yazıyı Oku
    Dogru, eldekinin gitme korkusu var ama eldeki hissenin tumuyle yapmak riskli tabii. Sahsen %25 lik kismi ile yapiyorum bunu..
    Haklısın, böyle bekleyip paranı oraya hapsetmektense dedigin oranlarla 4te bir veya 3 te 1le al sat cok mantıklı. Ben icerde olmadigim icin yüzde yüzüyle yapiyorum. 2 kademe 3 kademeyle bile veriyorum.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
     Alıntı Originally Posted by Acaibamca Yazıyı Oku
    anlıyoruz da biz de zarar çok. daha önce yapayım dedik. 440 lot gitti. zarar çok olunca trade yapmak zorlaşıyor. ytd
    Aynen bende aynı durumdaydım. Maliyetim 9.60 idi. 3 ay kadar önce 9.07 olduğunda kol kesip sattım. O tarihten beride çıktımı satıyorum, düştümü alıyorum. Şükür zararı çıkarttım... artık günlük oynuyorum. Az karla veya az zararla çıkıyorum. Ömürden ömür gidiyor.
    Diğer kağıtlarımı da ele alırsak hala zarardayım. Maliyetime bir gelsin terk i diyar edeceğim. Bir daha asla niyetiyle zararı kurtarmak için debelenip duruyorum. Hepimizin kurtulması dileğiyle hayırlı akşamlar...

3.  Alıntı Originally Posted by because Yazıyı Oku
    Aynen bende aynı durumdaydım. Maliyetim 9.60 idi. 3 ay kadar önce 9.07 olduğunda kol kesip sattım. O tarihten beride çıktımı satıyorum, düştümü alıyorum. Şükür zararı çıkarttım... artık günlük oynuyorum. Az karla veya az zararla çıkıyorum. Ömürden ömür gidiyor.
    Diğer kağıtlarımı da ele alırsak hala zarardayım. Maliyetime bir gelsin terk i diyar edeceğim. Bir daha asla niyetiyle zararı kurtarmak için debelenip duruyorum. Hepimizin kurtulması dileğiyle hayırlı akşamlar...
    Valla ben de zarardayim ve ayni taktikle zarar azaltmaya calisiyorum..14 ay once lira bazinda 8.40 dan (su anki dolar bazinda 9.20) girmistim.. lira maliyeti beni ilgilendirmiyor cunku kazancim ve harcamam dolar. yani zarar buyuk

4. satma niyetim yok ama bu fiyatlarda psikoloji bozuluyor. 9 ve üstü olsa en azında bist bazlı zarar ama yine de tl olarak zararda olmayacağım der beklerim de beklerim. 9.13 ya kime desem kıçıyla güler. ytd
    Son düzenleme : Acaibamca; 21-12-2017 saat: 20:09.

5. Yahu adamlar açığı kapatmış işte.nası kapatırlar.çok küçük paralarla 2 3 milyonla istedikkerini yapıyorlar.ben az kardayım.ana gördüm ki kağıt at koşturmaya çok müsait.öok yakında çekip gitcem.

6. Sa ile biten herşey sahipsiz kalmış ağa
    avivasa bugün bizden beter manipülasyon gördü.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    Henüz almadım ama yarın bi atraksiyon olabileceğini tahmin ediyorum..

8. Açıkçılar yine satmaya başladılar, şu açıkçıların .mına koyacak kimse yoqmu ya

Sayfa 28/956 İlkİlk ... 1826272829303878128528 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •