Sayfa 423/956 İlkİlk ... 323373413421422423424425433473523923 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 3,377 - 3,384 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    Günaydın. Moral03 kardeşim en doğru yorumu siz yapmışsınız bana göre.bu sayfada yıllardır bitmeyen adettir.rezil kağıt azıcık kipirdansin hemen olumsuz yorumlar başlar.sonrada rezil kağıt diplere yol alınca ortalıkta kimseleri göremezsin.onun için hem müsbet hem menfi abartılı yorumlar beni de etkilemiyor doğrusu.dendigi gibi bu rezil kağıda girdigimde en güzel günleriydi kağıdın.ama sonrasında bir aşağı bir yukarı.maliyet nedeniyle çıkamadık.beklemeye devam.herkez kendi bacağından asılır demişler bekliyorum şahsen.olumsuz yazılar yazan arkadaşlarım a önerim lütfen yorumlarını başka sayfalarda yapsınlar ben hic mi hiç dikkate almıyorum.battigimiz kadar batmıştır zaten.hoscakalin.
    Gunaydin hakkimizda hayirlisi olur insallah dedigin gibi soylemlerle hareket etmeyecegiz agzi olan konussun dursun kucuk moral03'e anlatsinlar

2. hayal satıyorlar mıllete ))) hısse ucucak kacıcak dedıler , gozu hep aşağıda ...

3. borsa bir verir beş alır kardeslerım .bu degısmez kuraldır....hayallere cok kapılmayın...9 dan alanlarda 10 olucak 20 olucak hayallerıyle gırdıler kağıda ve portfoylerının %50 sı erıdı gıttı bekleye bekleye ...her tahtanın bır sahıbı var , alımlar tek tek ısaretlenıyor ....kucuk yatırımcının kazanması ımkansızdır bu ortamda...ytd

4. haksızmıyım ;)

Alıntı Originally Posted by Trader07 Yazıyı Oku
    haksızmıyım ;)
    Haksızsın
    ............

6.  Alıntı Originally Posted by Trader07 Yazıyı Oku
    haksızmıyım ;)
    gene herkesi ters köşe yaptın. sana bravo. kağıdın..
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Trader07 kardeşim haklı haksız arayacak halde değiliz.sinirlerimizin iyice gerildiği bir dönemde sizde yorumlarinizla germeyin lütfen

8. arkadaş bu kadarmı olur ya. 20 kademe önce gördüm emnıs i kafa git gel oldu yüz kere. tam aldım saniyesinde gördüğümden 15 kademe üstteyken hemen almayı düşündüğüm 20 ye yakın kademeye, noktaya geldi. sihir gibi.. bu kadarmı olur? sn sinde ya sn sinde. sanki beni bekliyor o kadar kişi ve spek. izliyorlar galiba beni uyuz etmek için gerçekten böyle çok oldu.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 423/956 İlkİlk ... 323373413421422423424425433473523923 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •