Sayfa 322/1038 İlkİlk ... 222272312320321322323324332372422822 ... SonSon
Arama sonucu : 8297 madde; 2,569 - 2,576 arası.

Konu: Tavuk Çiftçiliği Maliyeti ve Gerekenler

1.  Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    moruk müdürüm.
    sigarayı 2008 de bıraktım. 2013 e kadar. elimi pakete değmedim.
    sonra tekrar başladım anlamsız bir şekilde
    doktorlar diyorlar ki bırakabilirsin.org
    orda bi ilaç varmış adı şampiks mi nedir.
    onu deneyeceğim

d vitamini ben almayı çok isterim gerçekten.
    diğer vitaminler de şart abi.
    kana kırmızı rengini ne verirdi müdürüm? kafam karıştı

https://www.youtube.com/watch?v=z__KzSRel5U
    pancar ...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

2.  Alıntı Originally Posted by Koray Yazıyı Oku
    wayy arkadaş makus talihe bak yaww
    20 sene cahalca içtiim sigarayı 15 sene bıraktıktan sonna 3 senedir sıkıntıdan içtiim puroyu bıraktım 2 hafta önce
    bünye sigaramsı istedikçe derin nefes açmaca
    alveoller bayram etti walla ooh miss
    emme
    sayko tayp olunca kamuya açık alanda iice piskopat muamelesi görüyon ayrı

deniz ossada skin yapsam,
    pee nerde.
    piroğ müthiş keyiflidir emme yanına eşlik edecek bir arkadaşı olacak , kimi fiskiğ ile içer kimi alkol sevmez yeşil çay ile ( emme yumuşak içimli yeşil çay olmayacak sert buruk tadlı tok gövdeli ( lezzet - güç dengesi uyumlu ) yeşil çay olacak )

highland fiskiğ ile tüttüreceksen bu highlandlerde fümemsi bi lezzet oliy , onun içün hafif puro ile eşleştirirsen süper ikili olurlar ( tango ve cash diye film vardı hehehe )
    mesela yorucu bunaltıcı bir gün sonrası buz gibin pira şu kapağın altındadır ile , orta boyda bir püroğ çok iyi gider...
    armanyakla olur , brandy & puro zaten bir kla******... brandynin lezzeti çok keskin olduğu üçün , tok gövdeli bir puro eşlik etmelidir
    romla olru tekila ile olur soğuk veya buzla ... kesinlikle cin ile puro olmaz... cin ağızda kuruluk yapar çünkü ... sherry ile olur , ama şampanya ile claret ile burgundy ile püro olmaz . porto şarabı ile süper olur
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

3. konyakla olur

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,110
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    piroğ müthiş keyiflidir emme yanına eşlik edecek bir arkadaşı olacak , kimi fiskiğ ile içer kimi alkol sevmez yeşil çay ile ( emme yumuşak içimli yeşil çay olmayacak sert buruk tadlı tok gövdeli ( lezzet - güç dengesi uyumlu ) yeşil çay olacak )

highland fiskiğ ile tüttüreceksen bu highlandlerde fümemsi bi lezzet oliy , onun içün hafif puro ile eşleştirirsen süper ikili olurlar ( tango ve cash diye film vardı hehehe )
    mesela yorucu bunaltıcı bir gün sonrası buz gibin pira şu kapağın altındadır ile , orta boyda bir püroğ çok iyi gider...
    armanyakla olur , brandy & puro zaten bir kla******... brandynin lezzeti çok keskin olduğu üçün , tok gövdeli bir puro eşlik etmelidir
    romla olru tekila ile olur soğuk veya buzla ... kesinlikle cin ile puro olmaz... cin ağızda kuruluk yapar çünkü ... sherry ile olur , ama şampanya ile claret ile burgundy ile püro olmaz . porto şarabı ile süper olur

püro yanı şarap/bira/tekila/cin vs. reddediyo bünye

emmee
    fiski dedimi isley bölgesi şaane
    een sewdiim ardbeg ugedal olmadı tenn
    yanına
    koyiba maduro olmadı robustos

haa
    arada ayaküstü laklakta mehmet efendi ve mahdumları + toskanello'da fena zevkü sefa,

idi ayrı tabe

5. Burda yazim tarzindan anladigima gore
    Hamza koray cok azcik ta ben stresi yonetebiliyoz
    Nasuhlan oralet biraz asabi
    Onlara kotu ornek olmayin
    Tutunun her turu kotudur kafi tuketmeyelim ozendirmeyelim
    Senin direksiyon iyidir 150 ile gidersin kaza yapmadan adam 90 la panik olur
    Bosverin tutun fenadir deyin gecin
    İyi bisey olsa
    Japon tobacco
    American tobacco
    British tobacco
    Dunyada total 3 dene sirket var zati
    Otekilerde bunlarin alt sirketleri vs

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,110
    Blog Entries
    12
    estağfurlah müdürüm,
    hafiften reklam gibin olmuş ossada
    yok
    ben bıraktım zate.

bundan sonna
    temis heva bol gıda
    bi alışweriş bi fişş

7. İyi yaptin mudurum bende sansliyim ama ha senden bi dal puro yakma nasib oldu :-)
    Abi aslen matematik basit
    Uyku
    Gobek yagin
    Havadan cektigin oksijen
    Bunlar yerinde genom saglam
    Bi de talihliysen
    100 u gorursun

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Tavuk işleri nasıl kardeşler?
    Kurdunuz mu çiftliği?
    Selamlar.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Sayfa 322/1038 İlkİlk ... 222272312320321322323324332372422822 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •