Sayfa 63/1038 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon
Arama sonucu : 8297 madde; 497 - 504 arası.

Konu: Tavuk Çiftçiliği Maliyeti ve Gerekenler

Diğer konu money insan iliskisi
    Onu bende hiç çözemedim biraz genetik biraz yetişme birazda inançla alakali galiba (inancin kendi kendini degistirebilme kabiliyet dalı bunun için önce kendini taniycan vs) ibadetle olan kısmını kast etmedim

Tanzimat tam bilmiom bi Jon Türk Tayfası var galiba bunlar avrupaci
    Su an her yer her gençlik avrupaci
    Az evvel arabasından bi kız indi
    Üstünde nerdeyse bişey yok ve ingilizce şarkı mirildanan
    Fazla bişey bekleme yani
    Altyapı bu
    Mucize olmaz

Jeton beton
    Jilet bilet
    Az daha gecikilirse belki hiç gelinmemis derece olur yani çok geç bazen iyi bişey değil
    Basit felsefeyle bakınca
    Mutsuz olmak kolay mutlu olmak zor
    Konfüçyüs moruk :-)

Niyetler nası oluşur bilmiom
    O yaradandan
    Amacı topu kaleye yaklaştırıp gol atma ise işte o algoritma kısmısi oluyo
    İşin algoritma oluşturma youtube larını izliyom
    Genelde US üniversiteleri derste cekmisler vidyolari
    Hintli hocalar var
    2 boyut vs anlatiyolar guluyom
    Ben atlarım onlara
    7 boyuta dek algoritma çekerim istesemde bana ne ya konu yok konu olcak önce engelleri aşma içün sonra bunun icin algoritma yapcen
    Bzm insanlar ilkel
    Analitik olma yetmez
    O belki ilk karar aşamaları için
    Sonra kalkıp harekete gecmen ilazim gelir
    Onun adimlarina algoritma diyolar
    Kökeni arapça kelimenin

5. Şimdi üstadım bu algoritma öyle bi şey ki sakın algida dondurmaynan karışmasın,

Arama motorundan farzı misal çek yat aradın. Veyahut da yat çek. Açtığın tüm sayfalar çek yat reklamlarıynan doluyor.

Yani ihtiyaca göre hizmet. Birisi seni gözetliyor, zevklerini, ilgi alanlarını belirleyip açtığın net sayfalarını o reklamlarla, girdiğin yutup vidyolarında çek yat reklamlarını öne çıkarıyor. Psikologlar buna geriye ket vurma diyor.

Ya da demiyor yanılıyor da olabilirim. Kim ne derse desin aşk için önce hoş sonra boş gelir demiş Nilüfer. İyi de demiş. Aşk dediğin zaten kimyasal süreç. İsviçreli bilim adamları ve bilim kadınları laboratuvarda 8 açılı diş fırçası geliştirmek için çalışırken yannışlıklan bulmuşlar ki vicudumuz aynı anda endorfin seretonin keratin ve testeseron ve östrojen hormonnarı salgılarsa bir ayıya bile aşık olabilirmişiz. Aşık kişinin vicudu işte bu hormanları aynı anda salgılıyormuş.

İşin püf noktası salgı, puf koltuğu ise baba koltuğu. Dünya kupası maçları için ideal. Trt den 4k yayını olacak.

4K nedir derseniz Kaleci Muyer, Kanal İstanbul, Kaneviçe ve Korsan Cd.

Aşk pek iyi bişey değil
    Dürtulerin aklın kontrolunu ele gecirmesi
    Yani korsan gemisi var bi dene
    Korsan kaptan i korsan tayfalar denize atiyo ve dumeni ele geciriyo ama gemi surmeyi bilmiyolar ilk cevirmede korsan gemisini bagliyolar ekipler ve yeddiemin garaj ilk adres gibi de dusunebilin o yuzden adım adım emin emin gitmek eyidir diye
    İnternette tracking programlar var işte
    Hem dondurma hem çek yat bakarsan
    Çek yatta dondurma yaliyan birini reklam diye cikartabiliyolar no problem ya mühim olan insanlık o da bitti Şaşkiniz
    Asla unutma ilk kural aşık olmamak
    İkinci kural ilk kuralı hatirlamak

Tavvukcular bayram mübarek
    Tüm er kişilerin bayramı mübarek
    Hatunumsulara bayram tebrik vs yok bu bayram enpass atiyom onlara
    Spartakus ruhuna fatiha
    Meşhur Spartakus veciz sözü
    Survive is the best revenge

8. Spartakus güzel demiş.
    Rahmetli Ümit Usta da intikam soğuk yenen bir yemektir demişti. Soğuk yendiğine göre zeytinyağlı olmalı sanırsam. İspanya Portekiz maçını izliyom da futbol ilginç bi oyun. Tek yeteneğin bi topa iyi vurmak olduğu içün sana yıllık 50 milyon oyro ödüyolar. Enteresan.

Sayfa 63/1038 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •