Sayfa 67/1038 İlkİlk ... 1757656667686977117167567 ... SonSon
Arama sonucu : 8297 madde; 529 - 536 arası.

Konu: Tavuk Çiftçiliği Maliyeti ve Gerekenler

MüdürüM en eskisinden bi reno 9 çek 5 tl
    Zate bibucuk sene sigara icmezesn o para birikiyo
    Gerci araba byk sehirdeysen eziyet bin otobose daha iyi
    Ufak yerde lazım
    Bakma sen bendede yıllarca araç olmadı zate
    Aracli tiplerin aksine
    Gitcegim yerin önüne değil
    Görülmüycek derece uzagina park ederim
    Ama direksiyon lazım ha noolmaz noolmaz
    Hava yaniyo
    Ben 2 saat siyesta yapıcam şimdi
    Tavsiye ederim
    Ter bastı zati ya
    Bu arada emrah Serbes sonunda t yok
    13 buçuk sene yemiş
    Bence az ama girsin o da içerde siyesta yapsın ben neediym
    Altında 5 litre motor var diye
    Üç canı alıp sonra pismanim demek kolay

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,135
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Adam süper güç abd yi, aynı 750 konutluk bi sitenin (bu bnm icinde oturdugum site gibi bisey oluyür ayni zamanda) aidatini toplamaya çalışan yönetici gibi yönettigi için azmine şevkine kuvvet deyerektene ....
    Aynını tersten soyleyebilmek imkansiz tabi ki
    Yani Dünya insanlari hak ettiği gibi yönetiliyolar kimse ağlayıp sizlamasin
    Dünya hiçbi dönem böyle genişlik laqaytlik gormediydi
    Yürü be olum dünya
    Kim tutar seni
    Tutaninda elinde kalır zate
    Kalsında, böyle demece böyle şey olur. N. Kemal .....
    Dünya, iş yeri gibi yönetilse ne ala
    ama işin içine demokrasiydi, insan haklarıydı vs. buna bağlı olarak daha önemlisi gelişmişlikti, cehaletti, coğrafyaydı, doğal zenginlikti, savaştı vs. girince haliyle politika/siyaset karışınca çuvallamaca tabe ...
    Sonra neden böyle olmaca ...

Misall
    iskandinavlar, adamların kafası rahat, nüfus yok, doğal zenginlik gani, etliye sütlüye karışmadan yuvarlanıp gitmece ...
    Japonlar mesela, adamlar zamanının emperyali ama alınca dersi, olmayıncada toprağı vermiş kendini çalışmaya olmuş teknoloji devi ...
    Daha 70'lerde memlekette "Japon malı tapon malı" lafı bile varken o çalışmayla teknolojiyi birleştirip geldikleri hal ortada ...
    Hollandada böyle biraz ...

Haa bu arada adamlar (Avrupa) zamanında görmüş geçirmiş ne vebası kalmış ne engizisyonu, elemanların ufku açılmış ...
    Buyrun İsrail,
    elemanlar kutsal kitap böyle emretti deyip her şeyi hak görüyor, bir amacı var ...
    vs.
    Böyle örnek çok, bizde maalesef olan bitene bakmaca, tek şansımız Atatürk'ün yaptıkları ...
    Ama o kadar çok siyaseti/politikayı, bu yönetim işlerinden çıkar sağlama olaylarına alet emişizki ne desen boş ...
    Büyük şef bile paraya resmini koydurmuş ...
    Eh öyle oluncada, böyle ...

Dağıtmayalımm
    dünyaya dönersek böyle gitmez, artık olay boka sarmış durumda ...
    80'lerden sonra müthiş bir değişim varki bu koşturmacada etrafınıza bile bakamıyoruz, biraz daha teknoloji gelişsin, aileler zenginleşsin, zenginlikler azalsın başka bir duruma zorunlu evrilmece ...
    Doğanın kanunu, ömrümüz yetermi bilmem ama 50-100 sene sonra bugünki dünyadan eser kalmayacak ...
    İzliyoruz bakalım ne olacak

Valla Koray bey forumdasim
    Bu internet pek çok şeyi değiştirdi
    Artık gizli saklı kalma bi kere mümkün değil
    Bunun sayesinde
    Artık isteyen istediğini spekulede pek edemiyor yani basit ve de temel kavramlarla ki bunlar en başta etnisite kavimcilik ummetcilik inanç mezhepvari şeyler. Bunlar bi odak noktası olmaktanda çıktı çoktan. Yığınlar icin dünya geneli için konusursak bunları aklına getirmiyo dahi.
    50-100 sene kim bekler ?
    Zate bu forumdakilerde basta ben, o kadar uzun boyutlu tıbbi şartlardada yasayamazlar
    Yani kimse o kadar uzun vadeli plan (goremeyecegi olcekte) yapmaz
    10-20 seneye herbisey netlesir
    O zamanda internet yerine Cinternet sinternet filan çıkmış olur
    Zate bize hec bi kimse sormaz şunu mu bunu mu edelim diye
    Yani rahat olalım karmaşık dusunmeyelim
    Öncü olabilmek içinde altyapı lazım O zate bizde yok
    Ne plan korlarsa mönüye eyvallah diyeceguk

Al işte habere bak
    Bunun haber değeri bile yok
    Baba Yüreği acimis karar duruşmada şikayetçi olmamış
    Ulen bilakis olucan
    Şikayetçi
    Ha zamanında babalık ettin etmedin o başka dava
    Onu ben anlamaz
    Yumurta gelmiş kapıya dayanmış duygu yapmeyecen
    Mühim olan bunun bunu bi insana planlı yapıliyo oluşu sogukkanlilikla ve 2o milyonluk bi metropolde hoş dağ başındada olmaz tabi ama
    Bu ne biçim bi hayalgucudur bilader ya
    Olayı tasarlayan yapan kalbinde kafasında vs affeden
    Tüm bunlar işte
    Aaa niye biz gelisemiyozun cevabı
    Gelisemen tabe
    Yok böyle bi kin ve nefret ya
    Savaşta böyle hileler yapilmiyo kardes değil sulh ortaminda
    http://m.hurriyet.com.tr/gundem/cezasi-kesildi-40896326
    Not: her konu için herkesi okula yollasak bin yıl insan ömrüne lazım olur daha azı kesin yetmez

5. Malum havalar ısındı, ısınan hava yükselir soğuyan hava alçalır. Alçalan basınç Balkanlar üzerinden saatte 32 km hızla Karayel olarak eser, denizcilerin işi zorlaşır. İskele alabanda, basketbolda Alabama Tigers.

Moruk müdürüm sen seversin böyle basit ama etkili araçları. Adamlar yapmış. Hungarolar. Yani Macarlar. Onlar da Türk sayılır. Belki de geçersiz oy sayılır.

Hungaro copter. Maliyeti basit. Yerli ve milli. Az yakar çok uçar. Şahsen ben binmem. Başım döner. Aslolan başının değil pervanenin dönmesidir. Dünya da döner. Tavuk döner artı ayran 5 lira ama sıcakta zehirler. Dönerse senindir dönmezse zaten hiç Kütahya'ya gitmemiştir. Emniyet kemerini mutlaka ama mutlaka takıyoruz. Triger kayışı da yok bunda ohh misssss.

Kısa kes Aydın abası olsun diyenler için ahan da işte perma link. İyi seyirler.

https://youtu.be/lIKsSsm-ppAs

Not : İzlemek ücretsizdir. Ama mobilden girerseniz kotanızdan yer. Ayrıntılı bilgi için operarötünüzün fiyat tarifesini gözden geçiriniz. Turabi için HAKAN yazıp 7886'ya Sms gönderin. Mesaj başına 4,74 liradan başlayan fiyatlarla. Kısa bi aradan sonra, bizden ayrılmayın.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,135
    Blog Entries
    12
    Yaw hakkaten nedir şu sörvayvır !?
    Millet çıldırmış deli gibi izliyor, yetmiyor forumlarda kavga/gürültü.
    Beşbin dokuzyüz bilmem kaç sayfa yazı
    https://forum.donanimhaber.com/survi...5971#127204772
    Millet diyorum ama benim validehanımda kaptırmış "walla çok heyecanlanıyorum" diyorr.
    Yaw yapma/etme, anlatamıyorum.
    Fazla dışarı çıkmayınca dışarıyla kontak oluyor zaar, napçan yaşlılık işte.
    Bakalım bizim yaşlılıkta neler peyda olacakk ...

Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Malum havalar ısındı, ısınan hava yükselir soğuyan hava alçalır. Alçalan basınç Balkanlar üzerinden saatte 32 km hızla Karayel olarak eser, denizcilerin işi zorlaşır. İskele alabanda, basketbolda Alabama Tigers.

Moruk müdürüm sen seversin böyle basit ama etkili araçları. Adamlar yapmış. Hungarolar. Yani Macarlar. Onlar da Türk sayılır. Belki de geçersiz oy sayılır.

Hungaro copter. Maliyeti basit. Yerli ve milli. Az yakar çok uçar. Şahsen ben binmem. Başım döner. Aslolan başının değil pervanenin dönmesidir. Dünya da döner. Tavuk döner artı ayran 5 lira ama sıcakta zehirler. Dönerse senindir dönmezse zaten hiç Kütahya'ya gitmemiştir. Emniyet kemerini mutlaka ama mutlaka takıyoruz. Triger kayışı da yok bunda ohh misssss.

Kısa kes Aydın abası olsun diyenler için ahan da işte perma link. İyi seyirler.

https://youtu.be/lIKsSsm-ppAs

Not : İzlemek ücretsizdir. Ama mobilden girerseniz kotanızdan yer. Ayrıntılı bilgi için operarötünüzün fiyat tarifesini gözden geçiriniz. Turabi için HAKAN yazıp 7886'ya Sms gönderin. Mesaj başına 4,74 liradan başlayan fiyatlarla. Kısa bi aradan sonra, bizden ayrılmayın.
    Macara biz Türk diyoz onlarda bizim akraba finland diyo Türk u tanimayiz diyo ben onları akrabadan saylamiyom zati Türkmen Özbek filan bzm akrabalar hatta Rusya almanya bile daha yakın bize Macar uçmuş o da bizler gibi batı ozentisi kekolar
    Zaten yapısal uyumsuzluk var biz nası aşırı tezcanli isek onlar bilakis çok uyusuklar
    Gördüğün herkez işin ucunda miras olmasa dahi zengine akraba olma istiyo
    Bence tez f16 lar yenilenmeli yunan şu an modifiye yapiyo f16 Viper olcakmis
    Biz f35 s400 diye evet oğlum mööö derkene bosyere beklerkene sonra binmesin beynimize
    Neticede icislerinde parasizliktan dolayi almanyaya bağlı olsa da
    Disislerinde gayet bağımsız bi ülke
    Adaları işgal eden . Viper i kullanmayada cekinmez
    Adalar isgalkende natodaydik
    Yalnız bu son manevrada Trump tosladi duvara Elini belli etti
    Macarin kopter güzel
    Yerli elektrikli araba gibi masallar yerine böyle oyuncaklar daha çok kazandırabilir
    Mühim olan meydan okuma değil para kazanma
    Hoş sanayiye gececegimiz yere
    Tabi sosyal altyapıyı Kooperatifçilik faiz vade odeme kar payi vb altyapilarini oluşturup
    Gıda ürününü daha sağlam ureteydik fezaya ucardik
    Dünya hep ürüyo hep yiyo
    Şimdi ikea da yağlı kofteye 3 tl farka 12 adet kopte 15.95 odemezdik
    Akıl bedava kullanması çok paha

Alıntı Originally Posted by Koray Yazıyı Oku
    Yaw hakkaten nedir şu sörvayvır !?
    Millet çıldırmış deli gibi izliyor, yetmiyor forumlarda kavga/gürültü.
    Beşbin dokuzyüz bilmem kaç sayfa yazı
    https://forum.donanimhaber.com/survi...5971#127204772
    Millet diyorum ama benim validehanımda kaptırmış "walla çok heyecanlanıyorum" diyorr.
    Yaw yapma/etme, anlatamıyorum.
    Fazla dışarı çıkmayınca dışarıyla kontak oluyor zaar, napçan yaşlılık işte.
    Bakalım bizim yaşlılıkta neler peyda olacakk ...
    O yarışmalar baydi ya
    Haminneler olmasa kimse izlemiyo
    Acun da da iyi bağlantı olmasa
    Kimse kanal yayınına tercih etmez daha
    Hiçbi ünlü katılmıyo yıllardır bi Nihat doğan harici
    Bi de paskal novma
    Adam durtulerine yenik hep
    Bi gol atar tonbala çeker
    Bi kızar adada Nihat i kovalar
    Yani o program makbul degil

Sayfa 67/1038 İlkİlk ... 1757656667686977117167567 ... SonSon

Yer İmleri