Sayfa 69/1038 İlkİlk ... 1959676869707179119169569 ... SonSon
Arama sonucu : 8297 madde; 545 - 552 arası.

Konu: Tavuk Çiftçiliği Maliyeti ve Gerekenler

1. Moruk müdürüm ve Koray amirim,
    Hava karardı, gök gürledi, dakikada 3 keban barajının ürettiği enerjiye denk şimşek mcquinn'ler patladı, yağız at kişnedi, altta yer sarsıldı üstte gök delindi, kümeste tavukların ödü yarıldı ama insanların yaz günü alışılmadık olan bu yağışlara bakış açısı konusunda da ikiye bölündüğünü gördüm.

İlk grup Allah'ın işine karışılmaz.
    İkincisi ise küresel ısınma.

Azınlıkta olan gerizekalı bir de üçüncü cins topluluk var ki bunlar da olayı dış mihraklara bağlıyor. Neymiş yahudiler yağmur bonbası batlatıyomuş sel basıyomuş ortalığı.

Haber kanalları ise evlere şenlik. A belediyenin sorumluluk sahasını sel bastı mı evler arabalar yollarda kaldı mı tık yok ama C belediyesinde aynı şey oldu mu dakikalrca ekranda göstermeler falan. Siyaset böyle bi şi işte.

Uzun lafın kısası yağmur rahmettir ama fazlası zulmettir. Ağacı sev ormanı koru. Ceviz ağacının altında yatma zehirler. İğde ağacı bulursan sev okşa. At murattır yeşil dileğin gerçek olmasıdır. Rüyada fil görmek ise neye delalet eder ben de bilemedim. Haa bu arada kulakları küçük olan Asya fili büyük olan Afrika fili, karıştırılmasın. Çükleri ise aynı boyda sanırım, hiç onları ölçeni ne gördüm görmedim. Saygılar. Şemsiyesiz çıkmayın, dolu yağışına karşı kaplan desenli battaniye ve kilimlerinizi aracın üstüne sermeyi unutmayın. Yannız benim arabanın tavana anten koymuşlar afedersin şey gibi halı da seremiyom. Ayıptır yaa.

Yağmur hep vardı şehre düşmüyodu
    Kesilen kuzey ormanları yağmuru Bakırköy e Marmara sahile çekti
    Dedikodu olmasın sitede bi eleman var tekil
    Yenge bastı gitti galiba
    3 arabayi bi örttuki ozenle inan olsun bebekkene anam beni oyle ortmediydi ne bu mal sevdasi ya
    O bahsettigim 3 arabanın 3 u de yeni ve diri ama orta halli bi özellikli araçlar filanda degiller
    Yav sat 3 unu 1 adet merso al keyfine bak hayat kısa merso güzel bastinmi gider frende tutar zink
    Ama eski bi Moritanya atasözü der ki
    Salaklik para ile satilmaz bedava tek seydir
    Vergi pul mul kardasin böyle 3 arabada 3 kat mesarif hep zarar git kirala bari bana örn bende satem arabayi bende kar dayım yav
    Eger renoysa Araban bak internetten o klasik anten yerine bmw deki gibi bi zimbirti var kırılmaz ondan al tak be abi tek derdin o ossun
    Gerci ben arabaya cimriyim 2 sene daha triger değişmem
    O antenide makinaya yikamaya girerken kırılmasına söküp yıkama bitince gene takiyom yerine
    Gerci bana sorsan hava hareketleri Meteoroloji Boğazlar strateci vs bilimum her yönden bence istanbula iki bucik milyon üstü bu şehire zate haram da böyle sisiren düşünsün :-) bu gidişle 45 milyonu vurur 12 seneye sonra durur bi soluklanir 60 a yürür kıyı kıyı ama kıyı kıyı istanbul Tekirdağ izmit tek şehir gibi
    Ben kacanzi
    Yağmur başladı gene
    Son düzenleme : Moruk; 24-07-2018 saat: 13:31.

Ahanda bu da bi diğer etmen
    Zelzeleye gerek dahi yok
    http://www.hurriyet.com.tr/gundem/so...anlar-40906554
    Karşında boğaz
    Bunun her iki yanı
    Zemin
    Ne derece sağlam olabilirki
    Tektonik hareketler boğazı oluşturmuş
    Neyse ben bi izotonik icicek aliym spor yapem

Yani akıl verme hiç sevdiğim olay değilde
    Güzel bişey buldun bu istanbul olsun
    Onu gebertene dek sevme işte noolucak

Ama şu da bi bilimsellik müdürüm
    Yahudi filan yapsa yağmuru ne burayla ugrascak abi gider israile yağmur yagdirir bereketi yav. yaniyo yazın oralar
    Ama ciddi düşüncem
    Bu gökdelenleri
    Daha öncede 2 kez yazdiydim
    Ataşehir Maslak tepelerine dikilen gokdelenler
    Bunlar, Bulutlardaki artı eksi elektrik yükünü yani elektriklesmeyi artırıp
    Yağmur şiddetini artırmış olabilirler
    Bu ciddi bi olasılık hepsinde paratoner var cekiyo bulutu kendine

Gökdelen çukura dikilir be yahu
    Tepe zate tepe
    Tepenin tepesine gökdelen dikmenin yanlışlığını akıl etmeye mohendiz olmaya ne gerek
    Ben gibi ali okulluda bunu akıl eder yav
    Bakınız : yokardaki moritanya atasozu

Abi ben telefondan kompile guugil i söktüm cigerini canlı canlı Kedilere attım
    Hiç pişman değilim eksiği de tek Shazam da duyuyom oturuyom kafede
    Güzel müzik
    Shazam saniyesinde buluyodu yoksa yemişim diğer özellikleri
    Ama onunda formülüde şöyle buldum
    İngilizce ana dil olmasada e değil tabiki. duyduğumu anliycak düzeyde yaziyom arama motoruna sarki sozlerini loonnnkk diye şarkı ismi adı sani karşında
    Pratik olucan abi nooruym

8.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Abi ben telefondan kompile guugil i söktüm cigerini canlı canlı Kedilere attım
    Hiç pişman değilim eksiği de tek Shazam da duyuyom oturuyom kafede
    Güzel müzik
    Shazam saniyesinde buluyodu yoksa yemişim diğer özellikleri
    Ama onunda formülüde şöyle buldum
    İngilizce ana dil olmasada e değil tabiki. duyduğumu anliycak düzeyde yaziyom arama motoruna sarki sozlerini loonnnkk diye şarkı ismi adı sani karşında
    Pratik olucan abi nooruym
    404 not found error hatası var burda. Gugulı söküp attıysan şarkı sözünü nereye yazıyon hacı?

Sayfa 69/1038 İlkİlk ... 1959676869707179119169569 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •