Sayfa 146/1038 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246646 ... SonSon
Arama sonucu : 8297 madde; 1,161 - 1,168 arası.

Konu: Tavuk Çiftçiliği Maliyeti ve Gerekenler

1. Adamların calışmaya gonlu yok
    Takma boşver
    Ben yatanzi
    Herkese iyi uykular

2.  Alıntı Originally Posted by Eyözgürlük Yazıyı Oku
    inciraltı'na gitmiş miydin ,

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Gittim de avm var Orda ozdilek
    Bi extrasını gornedim

3.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Gittim de avm var Orda ozdilek
    Bi extrasını gornedim
    Çok ciks mekanlarda var orda Abi aklında kalan Özdilek mi harbici ,

4. tavuklardaki süt verimini nasıl arttırırızın yoğun arayışı rotamızı Venezüella' nın şirin bir köyündeki bu iş konusunda uzmanlaşmış firmaya yönlendirdi... gelişmeleri aktarmaya devam edeceğim...
    Sütbıyık Trading Advisory Services LLC - London . Hong-Kong . New York . Tavşanlı

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by Eyözgürlük Yazıyı Oku
    Çok ciks mekanlarda var orda Abi aklında kalan Özdilek mi harbici ,

Moruk Müdürüm havlu almaya gitmiştir belkim incirin altına ne biliyon, belki müdürüm cix mekanları 'bunlar şeytan adetleri' diye düşünüp gitmiyordur. Lakin inciraltına gitmişken özdilekten bir bira alıp sahildeki bankın birine oturup içmiştir herhal.
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by hamza sütbıyık Yazıyı Oku
    tavuklardaki süt verimini nasıl arttırırızın yoğun arayışı rotamızı Venezüella' nın şirin bir köyündeki bu iş konusunda uzmanlaşmış firmaya yönlendirdi... gelişmeleri aktarmaya devam edeceğim...
    Hamza abi, güney amarika ülkelerin ispanyol istilasından bağımsızlık sembolü haline gelen simon bolivar abimizin de bu mücadeleyi halkına tavuk sütü içirerek başardığı söyleniyor. sen de böyle yazınca şimdi doğru olabilir dedim. lakin venezüella'da iyi piliçler var. öyle böyle değil hani. onları da değerlendirebilirsin. akaryakıtta çok ucuz . litresi bizim paraylan 10 kuruş var yok. yalınız enfilasyon nenemin memeleri gibi. dize inmiş durumda.

7.  Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    Moruk Müdürüm havlu almaya gitmiştir belkim incirin altına ne biliyon, belki müdürüm cix mekanları 'bunlar şeytan adetleri' diye düşünüp gitmiyordur. Lakin inciraltına gitmişken özdilekten bir bira alıp sahildeki bankın birine oturup içmiştir herhal.
    İnciraltinda cok yilan olur. Ondan mütevellit sevmemistir o. Ayiptir soylemesi moruk mudurumun yılan fobisi var da biraz.

Anakonda, babangida, kral kobra, engerek, kara mamba, kör yılan. Çeşit bol, zehir çok. Süd zehri alır.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    İnciraltinda cok yilan olur. Ondan mütevellit sevmemistir o. Ayiptir soylemesi moruk mudurumun yılan fobisi var da biraz.

Anakonda, babangida, kral kobra, engerek, kara mamba, kör yılan. Çeşit bol, zehir çok. Süd zehri alır.
    sahra altı Afrika'da sürüsüne bereket yılanlan haşırneşir oldum, akrepler, ömürcekler, vs.. hepisi zehirli . korkmazdım evvel, lakin bir gün sanat eseri şarkı dinledim, yılan fobisi bende de oluştu. artık korkuyorum. o eserin sözlerini paylaşayım:

Sarı taksi boyandı,
    Gelip te kapıya dayandı
    Tam kaçıracağım o zaman,
    Zalım da anası uyandı

Aha benim adım Elvan Dalton,
    Ben gezerim balkon balkon
    Gelirim de koynuna girerim ama,
    Kobrayı dolarım boynuna

Sarı taksi hızlandı,
    Çelik te jantlar tozlandı
    Kara kızı görünce,
    Nazım nazım nazlandı

Ama benim adım Elvan Dalton,
    Ben gezerim balkon balkon
    Gelirim de koynuna girerim ama,
    Kobrayı dolarım boynuna

açın gızlar arayı salıyom Gobrayı alolovlocnjsbfahlkehgşsdgsd.

Sayfa 146/1038 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246646 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •