Sayfa 504/915 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 4,025 - 4,032 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1.  Alıntı Originally Posted by hceylan Yazıyı Oku
    sırtını da sağlam bir duvara yastla, galip dolaşıyo
    haha aynen ortak, tehlikeli adamdır kendileri vesselam, bir kısmını sattık az bir miktar tutarak şu an trade-tur dönüyoruz, elimizde patlatmaz umarım

ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

2. https://twitter.com/galip_ozturk/sta...67945589796865

Çin Bankası Genel Müdür Yardımcısı ve mütevelli heyeti Galip Bey'in evinde. Tarih 16 ocak. Fotoda bazı Çin'li abiler ayakkabıları çıkarmış. Şu solda duran laptop'dan mı acaba bu dans

3. Yeni yatırımlar konuşulmuş, acaba ne konuştular çok merak ediyorum "Hocam şimdi ben malı 2.5'lardan toplayacağım, 9 üstüne atacağım, son taban taban...siz seyredeceksiniz, nasıl güzel yatırım yapıyorum de mi size" Çinli: " Vallahi ben Çin'li olalı bu kadar güzel yatırım yapan duymadım, herkes bize dünyanın her yerinden yatırım yapar, sizin gibi yapanını görmedim Sayın Galip Bey" Galip Bey: " benden iyi kimse yapamaz, en iyi yatırımı ben yaparım, sorun bak sağınıza solunuza" Bu şekilde midir acaba? hayal kurdum biraz...

4. k.y geldikçe aşağı basmaya başlıyor 4.88 ortalamayla aldığını 5.30dan satıyor
    FİKİRLERİM BENİ BAĞLAR Y.T.D

5. Almaya niyetim vardı ama vazgeçtim. Sonuçta alırsam aşağı basacak. Bence kimse almasın mecbur yükseltmek zorunda kalır. Ben avgyo da bunu yaşayan biri olarak biz içerde zararı kurtamaya çalışırken alan olupta galip aşağı baktıkça alanlara çok kızardım.simdi aynısını ben yapmak istemiyorum. Burdaki zararı olan herkesin Allah yardımcısı olsun. İnşallah bugün kimse almaz ve tavan görürsünüz. Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by jackpot_jackpot Yazıyı Oku
    https://twitter.com/galip_ozturk/sta...67945589796865

Çin Bankası Genel Müdür Yardımcısı ve mütevelli heyeti Galip Bey'in evinde. Tarih 16 ocak. Fotoda bazı Çin'li abiler ayakkabıları çıkarmış. Şu solda duran laptop'dan mı acaba bu dans
    çinli gariplerin bir şeyden haberleri yoktu, galip onlardan kredi açmalarını istedi, onlar da vermedi. sonraki twitine bakarsanız, kredi vermeyen bankaları cumhur başkanına şikayet ediyor. olumsuz cevap alınca delirmiş olmalı ki bankaya ortak oldu

7. 5 e doğru bir hareket yapacak gibi duruyor.

8. adamın bir özelliği var : ufak da olsa bir kurtuluş fırsatıveriyor çoğu zaman. dün tabandan atlayanlar için kağıdı 5.34 e getirdi. 5.33 den ver alayım dedi. anlayana...

Sayfa 504/915 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •