Sayfa 565/915 İlkİlk ... 65465515555563564565566567575615665 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 4,513 - 4,520 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Arkadaşım maliyet 7 lira.ben çok kaybettim..uzatmayalım...geçen hafta artık daha dikkatli olmayı,yüksekten alıp,düşükten satma huyumdan vazgeçmeyi karar verdim(ha doğrusu bu da bendeki tez canlılık kimse de yok)..1 haftadır klgyo takibimdeydi...ama bu serefsizden kol gibi içeri girmiştim...klgyo bir harekete geçti.4 den 5.20 yi gördü 2 gün de...arkasından baktım kaldim...1 haftadır bas bas bağırıyordu, ben uçacağım diye...çarşamba günü de msgyo harekete başlayınca ani bir kararla icbct leri satıp msgyo aldım.6.17 den bugün 8.85 e verdim...ha kar etmedim...çünkü msgyo yu zararına verip icbct almistim ha bugünde msgyo yu satinca tekrar yerine icbct aldım...bakalım 4-5 gündür düşündüklerim hepsi gerçekleşiyor...hislerim sıra bunda diyor......ÖZET...Yükselen hisseden uzak dur,dibe ineni al..,,21 yılda yeni anladım....Herkese bol kazançlar...

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    batık ,MSGYO hareketin (6,17-8,85 %43,4) çok iyi bi hamle olmuş,tebrikler.İnşaallah ICBCT de böyle olur.benim toplam zarar 3 haneli olduğu için (vestel,asuzu,aselsan,ıcbct zararları toplamı) buradan maliyeti alıp kurtulmak istiyorum.Maliyeti daha yükseklere ve benim gibi zararda olanlara Allah yardım etsin.

Yılbaşından bugüne..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. sirketin bir hikayesi var ve bir önceki harekette toplama yapıldıysa × işaretinden okkali alim yaparım. 2019 da yeni zirveye kadar bırakırım.
    bu ayak tamamlanırsa gelecek iki yıla damga vurur .
    ama hikayesi varsa! yeşili bir daha kırarsa devamı gelir.
    YTD. fikir cimnastiği.

4.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Yılbaşından bugüne..

..
    10/04/2017 tarihli bölünmeden sonra, kabaca mayıs başından bugüne verseniz daha anlaşılır olabilir. Elinize sağlık.

5. Click here to view the original image of 574x368px.

ICBCT...

2009 yılından başlayan 12 dalgalık yükseliş trendi 9.65 ile bitmiş.

Şimdi uzun ve derin bir düzeltme süreci yaşayacaktır.

İlk planda uzun vadeli trend desteği olan 3.68'den zayıf bir tepki vermiş.

Ama burayı kırıp 2 TL'ye doğru düşüşe devam edecektir.

Yükselişler satış fırsatıdır.

Click here to view the original image of 574x378px.

Mohikan hocanın yorumu.

6.  Alıntı Originally Posted by guvenerg Yazıyı Oku
    Click here to view the original image of 574x368px.

ICBCT...

2009 yılından başlayan 12 dalgalık yükseliş trendi 9.65 ile bitmiş.

Şimdi uzun ve derin bir düzeltme süreci yaşayacaktır.

İlk planda uzun vadeli trend desteği olan 3.68'den zayıf bir tepki vermiş.

Ama burayı kırıp 2 TL'ye doğru düşüşe devam edecektir.

Yükselişler satış fırsatıdır.

Click here to view the original image of 574x378px.

Mohikan hocanın yorumu.
    Bekleyelim görelim...Rıza olayı piayasayı sallayacaktır.halkbank ve berebaerinde bir kaç büyük bankadan para kışı olacak belki bunlar çin bankasına gelir bellimi olur
    FİKİRLERİM BENİ BAĞLAR Y.T.D

7. bu güde borsanın tavan yaptığı günde bu hisse çamura batıyorsa vay halimize takaslarda galip yok 100 milyar yatırım yaptı diye haber vardı 0/0.1 Hisse bile gözükmüyor arkadaşların attığı takaslarda o haberde yalanmış ve ya aldıktan sonra ya sattı ya da açıkçı eşe dosta virma yaptı

8.  Alıntı Originally Posted by alicingifeli Yazıyı Oku
    bu güde borsanın tavan yaptığı günde bu hisse çamura batıyorsa vay halimize takaslarda galip yok 100 milyar yatırım yaptı diye haber vardı 0/0.1 Hisse bile gözükmüyor arkadaşların attığı takaslarda o haberde yalanmış ve ya aldıktan sonra ya sattı ya da açıkçı eşe dosta virma yaptı
    Ya Bera da da anlatıyorum anlamıyorlar işte böyle oldu o alınan milyon lotlar danışıklı iş bitiminde aldığı kişilere virman yapıyor olay bitiyor.

Sayfa 565/915 İlkİlk ... 65465515555563564565566567575615665 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •