Sayfa 573/915 İlkİlk ... 73473523563571572573574575583623673 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 4,577 - 4,584 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1. yarın zor oalacak.tahtada galip varsa herkes ters köşe olabilir,buna açıkçılarda dahil.tahta işlem hacmi olarak maniplasyona uygun.aynı zamanda işlemde olan lot sayısı az.yarın kanlı bir savaş olacak...

2. Bence yarinda yukari trend kesinlikle devam edecek bugunun takasi belli olsun daha net bello olacak tabiki.

Karı yüzde 100’ün üzerinde artan 19 BIST 100 Şirketi var.Kiler GMYO, Kartonsan, Kardemir (D), ICBC Turkey Bank, Pegasus, Banvit, Yataş, Tüpraş, Good-Year, Çemtaş, Anel Elektrik, Ereğli Demir Celik, Tekfen Holding, Çelebi, Sasa Polyester, Aselsan, İzmir Demir Çelik, Petkim, Erbosan.
    Ytd

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. 6,67 yakin direnc gecerse kimse tutamaz...
    Ytd

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Meraklandirdi simdi... Seytan da fisildiyor hafif hafif...

5. Elimde bir miktar var ama çarşamba gününe kadar satmayı planlamıyorum. Analiz işlerinden pek anlamam hislerime güvenirim ama böyle bir kağıdı 6 liradan da almazdım yani. Bana göre bu kağıdın, güncel, olması gereken fiyat iyimser olarak; şu anda bulunduğu dolaylar. Daha fazlasına satın alma riskine girmek istemezdim.

Yatırım tavsiyesi olarak almayın, değildir.

6. an itibari ile

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    İÇİNDE NE VARSA ONU KUSARSIN
    Herkes bir yaşam seçer ve seçtiği yaşamın bedelini öder.

7. 1 dakika içinde %6 yaptı.
    5.00 idi 5.21 TL oldu. : )

8.  Alıntı Originally Posted by guvenerg Yazıyı Oku
    Açığa satış kredili işlemler ölmüş kağıda bir tekme daha vurmak için iyi fırsat niye istiyorsunuz ki daha da düşer hem salı sabahı kredili işlemler pazartesi değil.
    Yanılmadık

Sayfa 573/915 İlkİlk ... 73473523563571572573574575583623673 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •