Sayfa 302/915 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402802 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 2,409 - 2,416 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1. MI MAX cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. MI MAX cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bakin ornek.

MI MAX cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by movie Yazıyı Oku
    Kardes galip adami tavaya oturtur ne isim olur girdigi kagitlari bilirim.sanirim derinlik olmadan mynetten falanmi bakiyosunuz.marbas aliyo ama araci kurumda yok bu nasil is sizce?

Hocam aylardır yazıyoruz burda.. Metro yatırımın alt katı Şeker Yatırım onun alt katı Marbaş...
    Sorma mynetten bakıyoruz.. Benim anlamadığım konu şuan kağıt tarihi zirve ve tavan..
    Tahtada Galip var...
    7.5 lafını geri alıyorum..Ver kurtul,karını koy cebine, bak keyfine..Benden bu kadar...

5. Ben satin demiyorum kimseye.Alacaklar 1000 defa dusunsun diyom.haber ayin 8 inde karar alinmis simdi veriliyo tuhaf...

6.  Alıntı Originally Posted by Uyvar41 Yazıyı Oku
    Gençler nerde 6 lira olacak diyen abiniz?
    Boğazım yırtıldı size trade edin yakalanmayın derken..
    Sonuç;
    1- Galip açıkçıları biçer. Ortalamasına takılmayın yeterince çorba aldı..
    2- Algıya oynar. Piyasada az bir mal kaldı, onu toplayacak.
    3- Takaslara takılmayın. Metro yatırımın alt katı Şeker yatırım onun altında Marbas.. yeterli herhalde...
    4- Benim tahminim biraz daha korkutabilir, 4- 4.50 arasıda çalkalayıp soluksuz 6-6.5 a çekecek . Zamanlamasını kestiremiyorum.. Bende 3.60 dan aşağı 3.40 topladım. Artık kıpırdamadan bekleme zamanı..
    5- Bu tahtayı bırakmaz. Borsaya ilk girip yaptığı tahta Tekstilbank..
    6- Bir kağıt twittera, Facebook a düştüyse, ordan görüp gerizekalının biri burda mal pazarlıyorsa, o tahta keriz silkelemeden gitmez.. o yüzden defalarca uv kağıdı değil kar görünce yapıştırın diye söyledim durdum. Şimdi işler değişti..
    7- son kez söylüyorum , bu tahta 6.5 görecek ama kan işetecek.. dayanabilen kalsın..
    Tarih 24.09.2017... Ayrıntılarıyla anlatmaya çalıştım..Anlayana sivrisinek saz..Hepimiz için hayırlısı..

7.  Alıntı Originally Posted by movie Yazıyı Oku
    Ben satin demiyorum kimseye.Alacaklar 1000 defa dusunsun diyom.haber ayin 8 inde karar alinmis simdi veriliyo tuhaf...

Burdan bu kağıda dalan acilen borsayı bıraksın..

8. SAYIN Uyvar41 SİZCE GALİBİN AMACI NE KONUNUN BUGÜNKÜ HABERLE İLGİSİ YOK DİYE TAHMİN EDİYORUM NE DERSİNİZ.

Sayfa 302/915 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402802 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •