Sayfa 1/840 1231151101501 ... SonSon
Arama sonucu : 6717 madde; 1 - 8 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    8,288

GSRAY - Galatasaray Sportif

Yeni başlık hayırlı olsun.

Eski başlığımız burada bir kaç ay okunabilir.

Futbol muhabbetlerinizi http://www.hisse.net/topluluk/forumdisplay.php?f=82 ilgili başlıklarda yapınız...
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

2. Hayırlı olsun yeni döneme denk gelen başlık

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

3. Hayırlı uğurlu olsun yeni başlığımız...
    İnanma insanların samimiyetine,Menfaat hissi ile gelirler vecde Eğer vaad etmeseydi cenneti,Allah’a bile etmezlerdi secde... Mehmet Akif ERSOY

4. Hayırlı olsun hepimize Allah yüzümüzü tez zamanda güldürsün
    Bu sayfa çok su kaldıracak,şubat ayında çok iyi şeyler konuşacağımızı düşünüyorum ve hissediyorum,ilk sayfa unutulmazdır...
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

5. Yılmaz Vural gelse keşke hepsine 5 basar adam büyük klup yönetmiş olur hemde teknik ve akademik kariyeri hepsinden üstün
    Fatih terim gelmesi bence sportif başarı getirmez,2000 de iyi takıma denk geldi şampiyon oldu üst üste
    Yarın 15.00 basın toplantısı çok önemli açıklamalar yapacakmış Dursun başkan
    Kurulda tekrar seçilecek bence seçilmicek olsa bulaşmazdı
    Sadece güven tazelicek birde spek belirsiz ortamda korkanların malını alıcak diye düşünüyorum
    Bu arada 29 Aralık cuma 17.00 a kadar listeler verilecekmiş 28-29 Aralık Kader günleri
    Hiçbiri tesadüf değil bence bişeyler biliyorlar ve ayarlıyorlar bu hafta yenilmelerini bile kasıtlı buluyorum
    Th eğer Özbek gidici diğer ekip gelicek olsa zaten yazar çizerdi bizden daha derin bilgilere sahip kişi söylediğine göre adamın dayısı
    Bir Beşiktaşlı olarak gs nin bu sene duygusal değil hissiyatımla ve tecrübelerimle şampiyon olacağı düşüncesindeyim
    Beşiktaş’ı en kötü zamanında şampiyon yaptılar şimdide gsrayı yapacaklar,sadece digitürk için lige heyecan katacaklar
    Yeni yıl hisse için çok iyi geçmesi dileğiyle

6. Dikkatlice okuyunuz,hepinizin yorumlarını bekliyorum,çok ciddi bir analizde bulunucam
    Önümüzdeki olumlu ve olumsuz beklentiler
    *Florya ihalesi açıklanması,2017 sonuna kadar açıklanacağı söylendi
    *Sermaye artış izahnamesi 28 kasım yayınlandı,son tarih 29 Aralık cuma bülteni 1 ayın dolduğu(yanlışım varsa düzeltin)
    *Stad davası 28 Aralık
    1.senaryo
    Florya 28 Aralık öncesi açıklanır tahta 7.6-8.4 bandına çekilir,dava dernek kazanır 6.xx rakamlarına gelir bedelli 29 aralıkda başvurulur 5.25 dip olarak görüyorum
    2.senaryo
    Florya açıklanır hisse 7.6-8.4 bandına gider,davayı dernek kaybeder akabinde nakit koyamayacağından bedelli iptal olur hisse kimsenin tahmin edemeyeceği rakamlara gider
    3.senaryo
    Florya 2018 e ertelenir yani açıklama yapılmaz,davayı dernek kazanır,bedelli açıklanır hisse endeksin pozisyonunu kullanarak endeksde sert düşüş gelirse 4-5 aralığına gelir ama çabuk tepki verir 5.5 üzerine kendini atar mal toplanır herkes lanet eder satar
    4.senaryo
    Dava ertelenir,bedelli başvurulur Florya açıklanmaz hisse 5.75 dibi üstünde yerlerde endekse paralel tutunur
    5.senaryo
    Dava ertelenir,Florya açıklanır 7.6-8.4 bandına yerleşir, bedelli başvurulur hisse 7.2 üstünde tutunur (zaten bedelli satıldı)
    6.senaryo
    Pek ihtimal vermesemde ihtimal dahilinde olan Dursun başkanın kaybedip başka Başkan gelmesi durumunda yukarıdaki senaryolardan birinin gerçekleşmiş olacağından (13 ocakta bell olacağından tarihsel olarak)gelen kişi hisse toplamak için ilk başta hisseyi sınırlı olarak yukarı sonra biraz aşağı basıp kendide mal toplamak isteyecektir fakat orta vadede önünü keseceğini düşünmüyorum
    7.senaryo
    Dursun başkan erken seçim kararını alırken acaba dernek davası kaybedilecek duyumu aldıda derneğin düştüğü bu durumda aktif başkan olmamak için olmuş olabilir mi?bu da bir mantıklı varsayımdır
    Yani ne olucaksa 25-29 Aralık haftası olacağı kanısındayım
    Hissenin şu anki fiyatı göze alındığında düşünmemiz gereken kaybımız ne kadar süreyle ne kadar olabilir,kazancımız ne kadar olur?ne kadar sürede
    sorgulanması gereken ve poz almada neye göre karar vereceğimizi gösteren parametreler ve olasılıklar yukarıda belirtilmiştir
    İşte 28 Aralık dava 29 Aralık bedelli başvuru son tarihi Florya için son güne kadar beklenmesi sizce çok da manidar değilmi?
    Bir Afyon benzeri olup faiş rakamlarıma gider
    Yada olduğu yerden %20-30 aşağı düşüp en fazla 1-2 ay içinde ordan aldığı güçle hakkettiği yere sadece biraz daha uzun zamanda gitmesinden başka birşey değilmi
    Burda pasta büyük bnm anladığım istemedikleri 1-2 grup hisseye girdi onları dökmek için bu şekilde oyun kurmaları,yada belirsizlik has safhada olduğu için hisseye büyük para babalarının girmemelerinden kaynaklı bu kadar beklentili hisse buralarda sürünüyor
    Herkes pozunu dikkatli ayarlasın diye uyarıyorum kredili işlemden uzak duran yada ölçülü ayarlayan acil para ihtiyacı olmayan yatırımcılar ciddi paralar kazanabilir fakat zaman süreci farklı olabilir
    En bitik tspor nerelerden nerelere gitti
    En kötü zamanında bjkas 1e 5 gitti
    En beklentisiz feneri bile 31 den 37 ye taşıdılar son tahlilde aslında hepsinin beklediği gsray da olacak hareket
    Ayrıca derneklerle ilgili yasayı değiştirmek için acaba yargı ve hükümet müdahale eder mi?buda unutulup köşelerde kalan büyük bir beklenti
    İşte stad davası o kadar ehemenniyetli ki emsal olacaktır
    Yazılacak o kadar şey var ki gsray hissesinde yıllardır işlem yaparım tek bildiğim en kötü zamanında almaları
    Örnek
    Bjkas a yenildi %10 aldılar
    Geçen sene endeks 4 bin puan düştüğü gün 25-30 hareketini yaptı 38 e kadar durmadı
    Benim gördüğüm akıllı işlem yapılırsa kaybetmekten çok kazanma ihtimali olduğu yönündedir
    Not:senaryo 6 ve 7 eklenerek revize edildi

7. GSRAY - Galatasaray Sportif

Yeni baslik hayirli olsun. Bol kazanclar.

8. Sportif a.ş.'nin içini boşaltmayacak bir başkan gelsin. Ne çekmiş buradaki ky yıllardır.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 1/840 1231151101501 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •