Sayfa 491/983 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 3,921 - 3,928 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. 140 açtı

Lenovo TB2-X30L cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Herşeyiyle KY yi soymaya yönelik bu patronların işi ,
    bir de bist te yatırım yapmaya çağırıyorlar,KY mi
    bıraktılar ortada...
    Yatırım tavsiyesi değildir...

3. Borsa soygun yeridir olan oldu artık gaza gelmeyin ekranı kapatın bekleyin derim ortaklar

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. kerizler silkeleniyor...

5. devre kesme bile yemedi. hükümete yakın olduğundan şimdiden spk nın torpili haline geldi. başka şirket olsa çoktan devreleri yakmıştı. açığa satış 15 gün hemen yasaklanırdı.
    artık borsada kafalarına göre oynarlar. aynı soygunculuk dgzte de de var. 22 mart alış kurunu baz alacağız dediler. ben gerekli yerlere şikayetlerimiz yazıyorum arkadaşlar malda olanlar Siz de yazın ne kadar şikayet giderse belki seçim öncesi dikkate alırlar

6.  Alıntı Originally Posted by Derinlik34 Yazıyı Oku
    devre kesme bile yemedi. hükümete yakın olduğundan şimdiden spk nın torpili haline geldi. başka şirket olsa çoktan devreleri yakmıştı. açığa satış 15 gün hemen yasaklanırdı.
    artık borsada kafalarına göre oynarlar. aynı soygunculuk dgzte de de var. 22 mart alış kurunu baz alacağız dediler. ben gerekli yerlere şikayetlerimiz yazıyorum arkadaşlar malda olanlar Siz de yazın ne kadar şikayet giderse belki seçim öncesi dikkate alırlar
    Devre kesme açılış fiyatından %10 asagı yada yukarı giderse devreye giriyor 1.40 açtı sabah devre için 1.26 görmesi lazım

7. İşimize yaradı arkadaşlar biraz daha kaynak bulup sepeti tamamen doldurduk 1,612 den seve seve çağrı yapacaklar kimse kanmasin şpk bile muaf diyemez bu kadar kanun kural geçmiş kararlar varken bırakın satan enayilerin parasını birileri yesin

8. Hazır emsalleri de varken umarız biran önce
    sonuçlanır,yoksa birçok insan mağdur olur
    birine para gerekli olsa örneğin buralardan
    satmak zorunda kalsa yazık değil mi ya da
    ne olur ne olmaz diye satanlar olursa.

Adamların üç kuruş ucuza kapatayım diye yaptıkları
    dalaverelere bak...
    Yatırım tavsiyesi değildir...

Sayfa 491/983 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları