Sayfa 501/983 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by Bist 100 Yazıyı Oku
    Bu kadar düşüşü gören sanki Hürriyetin satışı iptal oldu sanır.Sadece demirören çağrı muafiyeti başvurusu ile zaman kazanmış oldu.Ancak bu başvurunun kabul edilmesi beklenmiyor.Çağrı fiyatına gecikme faizi ekleniyor yatırımcının kaybı olmuyor.Paniğe gerek yok.
    Haklısın da oyunu kuran panik yaptırıyor Ya zaten çok ucuza aldığım gazeteyi Çağrı fiyatının çok altına indirdi şu anda. Biz Ufak yatırımcının parası kıymetli ister istemez panikliyoruz.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

spk kaç gün için de kararını vermek zorunda

3. birisi eskiden 3 ay sonra redetti demişti

kipada olmuş sanırsam...
    borsada para geçer çakıl taşı değil, kimse tanımadığı kişilerin dedikleriyle al sat tut kararı vermesin ...
    yaptığım tüm tahmin ve yorumlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

4. Ben dedim 3 ay, kipa da muafiyet başvurusu 5.3.2017 yapılmış,red kararı 7.6.2027 de çıkmış çağrı 20.6.2017 de yapılmış.kp dan kipa migros haberlerine bakarsanız bu tarihteki açıklamaları görürsünüz.

5. Kervn in başına gelenler ile bir bağ kurulabilir mi..kervn konusunu bilmediğimden soruyorum...bunlar domates çekirdeğine kadar göz dikmiş olmasinlar...???

6. ramazan ayında şeytanlar bağlanır derler ama asıl şeytanlar aramızda dolaşıyor.
    satıştan beri çağrı fiyatı şu kadar olcak bu kadar olcak diye onlarca yorum yaptık,umutlandik, borsa düşerken güvenli liman bulduk diye sevindik lakin şeytanın bile aklına gelmeyen tüpçünün aklına gelmiş de haberimiz yok.
    dedik ya şeytanlar aramızda dolaşıyor. bunlar kendini patron sanıyor ama paranın kölesi olmuşlar farkında değiller.
    YA SABIR.

7. Bence kipayla karşılaştıramayız.Kipada yapılan işlemi kitabına uydurmuşlardı, şirketi borsada gördüğü fiyattan çok daha ucuza satmışlardı.Spk çok kısa sürede onay verebilirdi ve onay sonucu küçük yatırımcı madur olacaktı.Çok fazla itiraz edildi,dilekçeler yazıldı.Süreci bu uzattı.
    Burada durum tam tersi , mevzuata uymayan bir durum var.Aslında bizim normal bir ülkede olsak hiç dert etmememiz lazım.Ama ne yazık acaba mevzuata uygulamazlar mı diye stres yapıyoruz.Ama her ihtimale karşı her kanaldan şikayetleri yapmak, dilekçeleri yazmak gerekirse olayı medyaya taşımak lazım.

8. Bilmediğim için merak ediyorum. benim maliyet 1,58. aldığım günden beri eksideyim. ama ben 2 lira omladan satmıyacam . 2 yılda olsa beklerim. şimdi bu tüp kafa 1 tl den geri çağırırsa benim elimdeki hisseleri mecburen geri satmam gerekiyormu??

Sayfa 501/983 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •