Sayfa 620/983 İlkİlk ... 120520570610618619620621622630670720 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 4,953 - 4,960 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by Walter White Yazıyı Oku
    Kipa nin çağrı kararı ile bir hareketlendi ama yine verdiler.. Bugünkü kapanış nasıl olacak bakalım..

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Kipada migros un istediği oran ve ayrılma akçesi fiyati (1.56tl) kanun ve tebliğlere uygun olduğu halde SPK ky lehine bir şart koşarak 2.56 tl fiyat belirledi.
    Yani demek istediğim SPK kipa da hiçbir yasal zorunluluk olamamasına rağmen böyle bir karar alabiliyorsa hurgz da muafiyet talebini nasıl kabul edecek merak ediyorum.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Enterasan olan her 1,40 denemesinde bazı kurumların yüklü mal çıkması.. En çok dusunduren konu bu beni.. Bu 3. oluyor her defasında ciddi tutarlı hacimli satışlar gerçekleşti..

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. kipa da kaç günde belli oldu, hur gz de kaç gün de açıklanacak? bu hafta grafik olarak hisse al da. 1,37 üstü kapanış yapabilirse hedef çok yukarılar olur. Haftaya güzel geçer umarım. Haber yaklaştıkça heycan da artıyor. YTD

Kipa muafiyet başvusunu SPK üç ayda cevapladı ( 2017 mart başı - 2017 Haziran başı) . Bizde başvuru mayıs sonu, tahmini cevap Ağustos sonu. İşin ilginç tarafı şirketler ve yatırımcı tarafları için kanuni süreler kitapta yazılıyken SPK ( kamu ) için şu kadar sürede cevap verir diye kural yazılı değil. Geç gelen adalet adalet değildir. Geçen cuma çıkardıkları hatalı bülteni 2 günde düzelten spk isteyince hızlı karar verebildiğini gösterdi. Yeterki istesin beyfendiler.

5. Konuyla ilgili yapılacak yeni yorum kalmadı. Zorunlu pay alım teklifi ile ilgili tebliğ çok açık. Dgzte ve hurgz pay alım tarihindeki kur üzerinden çağrı fiyatı belirlenecek. Hurgz getiri marjı daha yüksek olduğu için dgzte 'den hurgz e çevirdim tüm portföyü. Liborun %50 fazlası faizde ekleniyor artık. Muafiyetin red kararı tebliğde çıktığı gün direkt tavan açar ertesi günde 1.70 lı fiyatları görür. Kipa kararından sonra burada hala muafiyetin kabul edilme ihtimalini düşünen kalmamıştır sanırım. Kipanın biraz daha karmaşıktı 3 ayı buldu karar. Benim tahminim bu hafta veya engeç öbür haftaya red kararı gelecektir.

6. Benim tahminim de şöyle , adamlar zamanlamayı iyi ayarlamışlar , hissenin grafiği , bilançonun son tarihi vs hepsi bayramdan sonraki hafta kesişiyor spk haberi bence o zaman gelir...

7. Ve şunu da ekliyim , inşallah düşmez ama haber gelmeden önce son bir kez 1,18 i tekrar göreceğini düşünüyorum ytd ytd...

8.  Alıntı Originally Posted by ibacc Yazıyı Oku
    Ve şunu da ekliyim , inşallah düşmez ama haber gelmeden önce son bir kez 1,18 i tekrar göreceğini düşünüyorum ytd ytd...
    elinizde hur gz nin olmadığını üstü kapalı ifade etmişiniz Umarım gemiye geç binmezsiniz. YTD tabiki. Bu arada ben de 1-2 hafta içinde karar gelir diyenlerdenim. YTD

Sayfa 620/983 İlkİlk ... 120520570610618619620621622630670720 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •