Sayfa 721/983 İlkİlk ... 221621671711719720721722723731771821 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 5,761 - 5,768 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. Birçok arkadaşım ben HURGZ alırken madem çağrı red olacak niye herkes almıyor o zaman diye soruyordu! Çok basit olarak düz mantık ile herkesin görebildiğini demek ki benim gibi burda HURGZ ye yatırım yapanlar görememiş. Biz hak hukuka fazla güvenmişiz! Meğer yine çevremdeki birçok kişinin dediği gibi borsaya değilde hileli kumar oynattıran kazama şansımızın olmadığı bir kumarhaneye para yatırmışız.

Umarım adil olmayan bu kararın çıkmasında payı bulunanlar çocuklarından daha uzun yaşarlar!

Akşam gelen bilancolardan guzel olanlar var.Nakıtımde var ,ama moralim kalmadı pek.
    Akıl,adama sermayedir.

Alıntı Originally Posted by exprotrader Yazıyı Oku
    Birçok arkadaşım ben HURGZ alırken madem çağrı red olacak niye herkes almıyor o zaman diye soruyordu! Çok basit olarak düz mantık ile herkesin görebildiğini demek ki benim gibi burda HURGZ ye yatırım yapanlar görememiş. Biz hak hukuka fazla güvenmişiz! Meğer yine çevremdeki birçok kişinin dediği gibi borsaya değilde hileli kumar oynattıran kazama şansımızın olmadığı bir kumarhaneye para yatırmışız.

Umarım adil olmayan bu kararın çıkmasında payı bulunanlar çocuklarından daha uzun yaşarlar!
    Haftalık garfıgı cok guzel hurgz'ın.
    Akıl,adama sermayedir.

Güzel bir haber bekledim ben hep.
    Akıl,adama sermayedir.

5. Patron için güzel bir haber geldi kar kardeş ********likte bir level daha atlamazlarsa biraz çıkartırlar belki hayaller hayaller patron mutlu diye. .......! Bu ülkede adalet bir kadın adı artık sadece

6. Eğer ky yi azcık da olsa düşünüyorsa mağduriyeti gidermek için bari fiyatı sabit tutsun. madem gözden çıkarttın HURGZ yi sat da ky de kurtulsun siz de...YTD

7. bugün spknın muafiyet kararını açıklayacabileceğini kipa zamanlamasına denk geldiğini doğru tahmin ettim ama kararı ters köşe çıktı. Nasip işte. YTD

8. Gecenin 1.30 unda 50 kişi okuyor forumu dua edelim de en fazla 1.30 dan dönsün, açılış tahmini olan var mı ytd

Sayfa 721/983 İlkİlk ... 221621671711719720721722723731771821 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •