Sayfa 759/983 İlkİlk ... 259659709749757758759760761769809859 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 6,065 - 6,072 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

Alıntı Originally Posted by SORUZBAH Yazıyı Oku
    Allah huzur sağlık iman versin
    Allah hakkımızı bırakmasın
    Satmadıkça zarar olmaz. İnşallah kredide değilsiniz üzebilir ama beklersen zararın çıkar inşallah YTD

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kredili işlemlere bulaşan biri değilim ben.Hiç öyle işlem yapmadım.

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Akıl,adama sermayedir.

2. merhaba beni whats app grubuna dahil edebilir misiniz 05322314778

3.  Alıntı Originally Posted by Iron-i Yazıyı Oku
    Watsapp grubuna dahil olmak isteyenler numaralarını yazabilir.
    lütfen whats app grubuna ekler misiniz 05322314778

4. Arkadaşlar ben grupta yöneticiliği bıraktım, numaralarınızı ilettim . Burdan Hikmet Beyle yada DahaFazlaOlmaz ile iletişime geçin eklenmek için

Moralini bozmak istemem ama, Kervansaray yat. hol. Hissedarı olarak ben ve diğer ky. arkadaşlar altı yıla yakındır çagrıyla ilgili spk. Vermiş olduğu yanlış kararlardan dolayı çok çektik ve hala çekiyoruz. Ky. olarak birleşip derdimizi anlatmadığımız yer kalmadı. Ekonomi kanallarında dahi gündeme getirdik Cumhurbaşkanından en alt kademeye kadar derdimizi anlattık. SPK ile şirket arasındaki mahkemelere müdahil olduk. Maalesef mahkeme süreci çok ağır işliyor beş yıldır sonuçlanmadı. Dilekçe yazmadığımız mail atmadığını zaman gün yok şirket kanunsuz bir şekilde şirket dışına ikiyüzelli milyon kaçırdı SPK suskun Sonuç bizi dinleyen yok, umursayan yok SPK yöneticilerinden birinin dediği, benmi dedim size o hisseyi alın diye gibi şeyler yani ne kadar haklıda olsanız sonuçta ky. yız. Küçüğüz yokuz.

6.  Alıntı Originally Posted by TAYKO35 Yazıyı Oku
    Moralini bozmak istemem ama, Kervansaray yat. hol. Hissedarı olarak ben ve diğer ky. arkadaşlar altı yıla yakındır çagrıyla ilgili spk. Vermiş olduğu yanlış kararlardan dolayı çok çektik ve hala çekiyoruz. Ky. olarak birleşip derdimizi anlatmadığımız yer kalmadı. Ekonomi kanallarında dahi gündeme getirdik Cumhurbaşkanından en alt kademeye kadar derdimizi anlattık. SPK ile şirket arasındaki mahkemelere müdahil olduk. Maalesef mahkeme süreci çok ağır işliyor beş yıldır sonuçlanmadı. Dilekçe yazmadığımız mail atmadığını zaman gün yok şirket kanunsuz bir şekilde şirket dışına ikiyüzelli milyon kaçırdı SPK suskun Sonuç bizi dinleyen yok, umursayan yok SPK yöneticilerinden birinin dediği, benmi dedim size o hisseyi alın diye gibi şeyler yani ne kadar haklıda olsanız sonuçta ky. yız. Küçüğüz yokuz.
    Hurgz ı kervn ile karşılaştırarak gerçekten insanların moralini bozuyorsunuz.

Siz de çok iyi biliyorsunuz ki hurgz ile kervn konuları arasında hiçbir benzerlik yok.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. hepimiz maduruz yanlız arkadaşlar hüriyettin bilançosu güzel borçluluk yok kasada dolar fazlası var bilançoda gözden kaçan faliyet karında hüriyet emlak yok onun için faliyet karı iyileşiyor fiyatlamalara dikat etmek lagzim batmış deyiliz reklam gelirleri 3. çeyrekte artacaktır ve karlılık oranı devam edecektir

8.  Alıntı Originally Posted by ÇIRAK Yazıyı Oku
    hepimiz maduruz yanlız arkadaşlar hüriyettin bilançosu güzel borçluluk yok kasada dolar fazlası var bilançoda gözden kaçan faliyet karında hüriyet emlak yok onun için faliyet karı iyileşiyor fiyatlamalara dikat etmek lagzim batmış deyiliz reklam gelirleri 3. çeyrekte artacaktır ve karlılık oranı devam edecektir
    Tek sıkıntı ABD ile giden kötü ilişkiler.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 759/983 İlkİlk ... 259659709749757758759760761769809859 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •