Special Days Image
Sayfa 835/983 İlkİlk ... 335735785825833834835836837845885935 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 6,673 - 6,680 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by yatayseyir Yazıyı Oku

polyannacı değilim ama bu hisse de değerinden çok çok ucuz...
    piyasa bunu fiyatlamıyor şimdilik...ama illaki fiyatlayacaktır...bistte bir gün yukarı yönlü hareketine başlayacak 102 bin kırılınca hurgz de yukarı doğru mecburen ivmelenecektir...
    gerisi sizin yorumunuza kalmış...ytd
    Hisseyle alakalı düşüncelerimiz genel olarak aynı zaten , uzun vadede 2.35 ten çok daha yukarılara gideceğini düşünüyorum ben , o yüzden 8 aydır burdayım zaten...
    Benim yazdığım şeyler bugünle ilgili tahminlerinle alakalıydı , yoksa uzun vadede ben senden daha polyannacı olabilirim.
    Adamların belli bir taktiği var aşağı yukarı kavradık , bugün endeks yükselseydi de pek çıkacağını sanmıyordum şahsen , neyse inşallah orta ve çok uzun olmayan vadede zararı çıkarırız ...

2. en uzun bekleyen benim siz yokken ben vardım
    endeks bozulur aşağı basarlarsa 0,66 kadar yeri var 0,83 stop 0,75 de elimizde bulunan değer ama ne olur bilinmez
    şimdi bu şirket içi boşaltılmış bir masa ve sandalyeden oluşan şirketlerden değil zaten yıllardır düşüyor benim için en kötüsü kottan çıkmaları paramı öderler fit olur çıkarım asıl sorun karı olan bir şirket neden tahsisli yapmaya gerek duydu kottan çıkmaya yetecek kadar bir artırım da bence yok kokusu yakında çıkar bence yay çok geriliyor 2011 netaşlı yıllarım aklıma geldi hadi terste düz yapar mı
    hepimiz için hayırlısı

3. Bir polyannacılık yapayım....yabancıya pay satışı bekliyorum ...552 m sermayeyi 40 m artışla güçlendirmek mantıklı görünmüyor...blok pay satışı yapacaklar muhtemelen ve talep olunan miktardan artakalan kısmın yönetimi kaybetmeyecekleri kadar olması için ayar yapıyorlar..
    Aman ha kesinlikle hayal ürünü bu yazdıklarım...ytd

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

4. Ölü toprağı serpilmiş gibi .be gacim var ne hareket...90 kapatsak en azından

5. Tüpcü büyük oyuyor 2.ve 3. çeyrek reklamlar kötüydü 4. çeyrek itibariyle anbargo kalkmış gibi sayfalar reklam dolu aferim tüpcüye hertürlü çalişıyor
    ha arkadaşlar
    kottan çıkma mevzusu imkansız neden çıkarsınki her türlü vole vuruyor
    aklını yemediyse

6.  Alıntı Originally Posted by ÇIRAK Yazıyı Oku
    kottan çıkma mevzusu imkansız neden çıkarsınki her türlü vole vuruyor
    aklını yemediyse
    İyi diyonda dgzte yi neden kottan çıkardı o zaman diye sorarlar orda vole yoktu da burda mı var ??
    Kottan çıkarmayı planlıyorlarsa o zaman bütün olumlu senaryolar çöker malesef , en korkutucu senaryo düşük bir fiyata ki fiyat bayadır özellikle baskılanıyor kottan çıkmak istemeleri olur maleseff...

7. Bu iyi aile çocukları Hurgz ve Dgzte'yi Demirören Holding medya kısmıyla birleşitirip bütün borçları buralara yığacaklar, sanırım yapacakları bu. Ortalamaları düşük tutup ölü fiyatına yüksekten mallandığımız hisseleri elimizden alacaklar. Bu iyi aile çocuklarının iyi bir şey yapacağı falan yok.

8. 13 12 2018 den sonra hersey netlesir biraz daha sabir..

Sayfa 835/983 İlkİlk ... 335735785825833834835836837845885935 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •